[FOTO] „Okręgówka”: w 16-tej kolejce padły aż 53 gole

12944-FOTO_Okregowka_w_16_tej_kolejce_padly_az_53_gole

W jedynym niedzielnym meczu o punkty w gr.I częstochowskiej „okręgówki” KS Panki wysoko wygrał z Liswartą Lisów 7:1. W sumie w inauguracyjnej wiosennej kolejce w obu grupach bramkarze wyciągali piłkę z siatki aż 53 razy (25 w gr.I i 28 w gr.II)

W jedynym niedzielnym meczu o punkty w gr.I częstochowskiej „okręgówki” KS Panki wysoko wygrał z Liswartą Lisów 7:1. W sumie w inauguracyjnej wiosennej kolejce w obu grupach bramkarze wyciągali piłkę z siatki aż 53 razy (25 w gr.I i 28 w gr.II) Sporo goli na początek wiosennych rozgrywek w „okręgówce”. Ciekawych wyników nie zabrakło, a w niektórych spotkaniach było arcyciekawie. W Kłomnicach gospodarze przegrywali po pierwszej połowie 0:3 z KS Stradom-AJD by w drugiej połowie odrobić straty. Podział punktów nikogo nie zadowolił.

ZDJĘCIA z sobotniego meczu Olimpia Huta Stara – Lot Konopiska Autorem zdjęć jest Dawid Skoczylas