fbpx
poniedziałek, 25 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Trzech zawodników odchodzi z Rakowa

- REKLAMA -
- Reklama -

Po rozmowach zarządu RKS-u ze sztabem szkoleniowym zdecydowano, że trzem piłkarzom, którym kończą się kontrakty po zakończeniu obecnego sezonu, nie zostaną przedstawione nowe propozycje umów.

Zawodnikami tymi są: Maciej Mielcarz, Dariusz Pawlusiński i Błażej Radler. Podjęto również decyzję, że do końca rozgrywek wymienieni zawodnicy nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze pierwszej drużyny. Decyzje odnośnie pozostałych piłkarzy zapadną po ostatnim meczu ligowym.

Najkrócej barw klubu spod Jasnej Góry bronił Maciej Mielcarz. Doświadczony bramkarz kontrakt z Rakowem podpisał przed startem obecnego sezonu. Były zawodnik między innymi Widzewa Łódź i Korony Kielce strzegł naszej bramki dziesięciokrotnie.

Błażej Radler do czerwono-niebieskich dołączył przed rundą wiosenną 2014/2015. Łącznie zagrał w 38 meczach. W środę w konfrontacji z ROW-em Rybnik zdobył bramkę, która była jego jedynym trafieniem w oficjalnych meczach RKS-u.

Najdłużej w Rakowie grał Dariusz Pawlusiński. 38-letni pomocnik na Limanowskiego trafił w sezonie 2014/2015. W sumie wystąpił w 54 spotkaniach (II liga, Puchar Polski i baraże), w których zdobył 12 bramek.

Oficjalne pożegnanie piłkarzy nastąpi podczas meczu z Kotwicą Kołobrzeg.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021Piłkarze drugiej drużyny Rakowa rozegrali dzisiaj pierwszy sparing przed rundą wiosenną Zina...
- Reklama -
- REKLAMA -