fbpx
czwartek, 25 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

Koszulki retro

Koszulki retro👕 100 lat pięknej historii uwiecznione na specjalnych koszulkach❗𝗞𝗼𝘀𝘇𝘂𝗹𝗸𝗶 𝗿𝗲𝘁𝗿𝗼 i inne produkty na #RAKÓW100LAT dostępne są na https://sklep.rakow.com/ oraz w...

Kadra Rakowa na obóz w Zielonce

- REKLAMA -
- Reklama -

W rozpoczynającym się w poniedziałek obozie przygotowawczym w Zielonce weźmie udział 23 zawodników. Raków w hotelu Trylogia będzie przebywał od 3 do 11 lipca. Podopieczni trenera Marka Papszuna rozegrają w tym czasie dwa sparingi. W środę czerwono-niebiescy zmierzą się ze Śląskiem Wrocław, a w sobotę z Legionovią Legionowo.

Wśród zawodników, którzy znaleźli się w kadrze na obóz jest Damian Warchoł, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz.

Kadra na obóz:

Bramkarze: Mateusz Kos, Mateusz Lis, Błażej Stępień, Jakub Górski.

Obrońcy: Łukasz Sołowiej, Tomas Petrasek, Andrzej Niewulis, Łukasz Góra, Adam Mesjasz, Lukas Duriska.

Pomocnicy: Jakub Łabojko, Piotr Malinowski, Przemysław Mizgała, Tomasz Wróbel, Hubert Tomalski, Krystian Wójcik, Przemysław Oziębała, Aghvan Papikyan, Rafał Figiel.

Napastnicy: Adam Czerkas, Paweł Piceluk, Jose Embalo, Damian Warchoł.

Podsumowanie pierwszego dnia zgrupowania w Zielonce

Za piłkarzami Rakowa pierwszy dzień obozu przygotowawczego w Zielonce pod Warszawą.

Czerwono-niebiescy spotkali się dzisiaj wczesnym rankiem na Limanowskiego. Zbiórka była zaplanowana na godzinę 5.30. Kilkadziesiąt minut później autokar z drużyną ruszył w kierunku miejsca docelowego. Po godzinie 9. zespół zameldował się w Hotelu Trylogia. Zawodnicy po chwili wytchnienia od razu udali się na śniadanie.

Następnym punktem w poniedziałkowym harmonogramie był trening. Odbył się on na boisku przy hotelu. Po krótkiej rozgrzewce zawodnicy przystąpili do tak zwanego „beep testu”, gdzie zadaniem było przebiegnięcia danego odcinka w wyznaczonym tempie. W przerwie między kolejnymi seriami testu wykonywano ćwiczenia rozciągające na karimatach z użyciem wałków i gum. Inauguracyjne zajęcia trwały nieco ponad godzinę.

Po obiedzie i odpoczynku przyszła kolej na drugi trening. Tym razem odbył się on na kameralnym obiekcie w Kobyłce. Zajęcia były w dużej mierze poświęcone taktyce i trwały one do godziny 20.

Na zakończenie dnia na piłkarzy czekała kolacja, następnie odprawa i odnowa biologiczna. Cisza nocna dla pierwszej drużyny Rakowa rozpoczyna się o godzinie 22.30.

We wtorek kolejny – drugi dzień – zgrupowania, który rozpocznie się wcześnie rano.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Komunikat nr 22 – 2020/2021 Komisji ds. Rozgrywek

Zapraszamy do zapoznania się z Komunikatem nr 22 - 2020/2021 Komisji ds Rozgrywek z następującym porządkiem:Źródło: Podokręg Częstochowa /...
- Reklama -
- REKLAMA -