fbpx
piątek, 26 lutego 2021
14.1 C
Częstochowa

„Orzeł Cup” w Pawonkowie: wyniki turniejów w kategorii skrzatów i żaków (18/19-11-2017)

- REKLAMA -
- Reklama -

W miniony weekend w Hali Sportowej w Pawonkowie rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje w ramach IX już cyklu „Orzeł Cup”. Rywalizacja przebiegała w kategoriach skrzatów i żaków.

Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Skrzat.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn – Orzeł Pawonków, Ajaks I Częstochowa, Ajaks II Częstochowa, Orlik I Blachownia, Orlik II Blachownia, KKS Katowice, Lot Konopiska, MKS Zaborze Zabrze, MGOKiS Praszka. Turniej odbył się bez klasyfikacji końcowej, zespoły zostały podzielony na 2 grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 4 mecze plus jeden mecz w fazie głównej z równoległą drużyną z drugiej grupy. Na zakończenie każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal!

Grupa A:
1. Ajaks I Częstochowa,
2. Orlik I Blachownia,
3. KKS Katowice,
4. Orzeł Pawonków,
5. Lot Konopiska,

Wyniki Grupy A:
1. Orlik I Blachownia 3 – 0 Lot Konopiska,
2. KKS Katowice 1 – 0 Orzeł Pawonków,
3. Lot Konopiska 0 – 1 KKS Katowice,
4. Ajaks I Częstochowa 0 – 1 Orlik I Blachownia,
5. KKS Katowice 2 – 0 Ajaks I Częstochowa,
6. Orzeł Pawonków 1 – 0 Lot Konopiska,
7. Ajaks I Częstochowa 0 – 0 Orzeł Pawonków,
8. Orlik I Blachownia 3 – 0 KKS Katowice,
9. Orzeł Pawonków 1 – 0 Orlik I Blachownia,
10. Lot Konopiska 0 – 0 Ajaks I Częstochowa,

Tabela Informacyjna Grupy A:
1. Orlik I Blachownia – 9 PKT – 7-1,
2. KKA Katowice – 9 PKT – 4-3,
3. Orzeł Pawonków – 7 PKT – 2-1,
4. Ajaks I Częstochowa – 2 PKT – 0-3,
5. Lot Konopiska – 1 PKT – 0-5,

Grupa B:
1. Niepokorni Orzesze,
2. Ajaks II Częstochowa,
3. Orlik II Blachownia,
4. MKS Zaborze Zabrze,
5. MGOKiS Praszka,

Wyniki Grupa B:
1. Ajaks II Częstochowa 0 – 0 MGOKiS Praszka,
2. Orlik II Blachownia 0 – 3 MKS Zaborze Zabrze,
3. MGOKiS Praszka 5 – 0 Orlik II Blachownia,
4. Niepokorni Orzesze 0 – 3 Ajaks II Częstochowa,
5. Orlik II Blachownia 1 – 3 MGOKiS Praszka,
6. MKS Zaborze Zabrze 1 – 1 MGOKiS Praszka,
7. Niepokorni Orzesze 1 – 2 MKS Zaborze Zabrze,
8. Ajaks II Częstochowa 3 – 0 Orlik II Blachownia,
9. MKS Zaborze Zabrze 1 – 0 Ajaks II Częstochowa,
10. MGOKiS Praszka 0 – 0 Niepokorni Orzesze,

Tabela Informacyjna Grupy B:
1. MKS Zaborze Zabrze – 10 PKT – 7-2,
2. Ajaks II Częstochowa – 7 PKT – 6-1,
3. MGOKiS Praszka – 6 PKT – 6-1,
4. Niepokorni Orzesze – 4 PKT – 4-6,
5. Orlik II Blachownia – 0 PKT – 1-11,

FAZA GŁÓWNA:
5A-5B: Lot Konopiska 4 – 0 Orlik II Blachownia,
4A-4B: Ajaks I Częstochowa 0 – 1 Niepokorni Orzesze,
3A-3B: Orzeł Pawonków 3 – 2 MGOKiS Praszka,
2A-2B: KKS Katowice 0 – 1 Ajaks II Częstochowa,
1A-1B: Orlik I Blachownia 0 – 1 MKS Zaborze Zabrze,

NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Zawodnik(Zawodniczka): Julia Szymczyk – KKS Katowice,
Najlepszy Bramkarz: Paweł Pawlikowski – Orlik I Blachownia,
Najlepszy Strzelec: Maciej Gęsikowski – MKS Zaborze Zabrze.


Wyniki turnieju „Orzeł Cup” – w kategorii Żak.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn – SMS Łódź, Gwarek I Tarnowskie Góry, Gwarek II Tarnowskie Góry, Orzeł Piątkowisko, GKS Rozbark, MGOKiS Praszka, Ajaks Częstochowa, Górnik Zabrze, Gwarek Zabrze, Lot Konopiska. Zespoły zostały podzielony na 2 grupy, w grupie każdy zespół zagrał po 4 mecze, 2 najlepsze drużyny z grupy przeszły do półfinałów, reszta grała o miejsca 5-10. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar!

Grupa A:
1. SMS Łódź,
2. Gwarek I Tarnowskie Góry,
3. GKS Rozbark,
4. MGOKiS Praszka,
5. Ajaks Częstochowa,

Wyniki Grupy A:
1. Gwarek I Tarnowskie Góry 3 – 0 Ajaks Częstochowa,
2. GKS Rozbark 1 – 3 MGOKiS Praszka,
3. Ajaks Częstochowa 0 – 0 GKS Rozbark,
4. SMS Łódź 1 – 2 Gwarek I Tarnowskie Góry,
5. GKS Rozbark 0 – 1 SMS Łódź,
6. MGOKiS Praszka 5 – 0 Ajaks Częstochowa,
7. SMS Łódź 1 – 2 MGOKiS Praszka,
8. Gwarek I Tarnowskie Góry 1 – 0 GKS Rozbark,
9. MGOKiS Praszka 2 – 1 Gwarek I Tarnowskie Góry,
10. Ajaks Częstochowa 1 – 3 SMS Łódź,

Tabela Grupy A:
1. MGOKiS Praszka – 12 PKT – 12-3,
2. Gwarek I Tarnowskie Góry – 9 PKT – 7-3,
3. SMS Łódź – 6 PKT – 6-5,
4. GKS Rozbark – 1 PKT – 1-5,
5. Ajaks Częstochowa – 1 PKT – 1-11,

Grupa B:
1. Orzeł Piątkowisko,
2. Gwarek II Tarnowskie Góry,
3. Górnik Zabrze,
4. Gwarek Zabrze,
5. Lot Konopiska,

Wyniki Grupy B:
1. Gwarek II Tarnowskie Góry 2 – 1 Lot Konopiska,
2. Górnik Zabrze 0 – 9 Gwarek Zabrze,
3. Lot Konopiska 4 – 0 Górnik Zabrze,
4. Orzeł Piątkowisko 2 – 0 Gwarek II Tarnowskie Góry,
5. Górnik Zabrze 0 – 1 Orzeł Piątkowisko,
6. Gwarek Zabrze 3 – 0 Lot Konopiska,
7. Orzeł Piątkowisko 1 – 2 Gwarek Zabrze,
8. Gwarek II Tarnowskie Góry 3 – 0 Górnik Zabrze,
9. Gwarek Zabrze 4 – 0 Gwarek II Tarnowskie Góry,
10. Lot Konopiska 0 – 3 Orzeł Piątkowisko,

Tabela Grupy B:
1. Gwarek Zabrze – 12 PKT – 18-1,
2. Orzeł Piątkowisko – 9 PKT – 7-2,
3. Gwarek II Tarnowskie Góry – 6 PKT – 5-8,
4. Lot Konopiska – 3 PKT – 5-8,
5. Górnik Zabrze – 0 PKT – 0-17,

FAZA PUCHAROWA:
Półfinały:
1. 1A-2B: MGOKiS Praszka 4 – 0 Orzeł Piątkowisko,
2. 1B-2A: Gwarek Zabrze 0 – 2 Gwarek I Tarnowskie Góry,

Mecz o 9 miejsce:
5A-5B: Ajaks Częstochowa 2 – 0 Górnik Zabrze,

Mecz o 7 miejsce:
4A-4B: GKS Rozbark 2 – 0 Lot Konopiska,

Mecz o 5 miejsce:
3A-3B: SMS Łódź 3 – 1 Gwarek II Tarnowskie Góry,

Mecz o 3 miejsce:
Orzeł Piątkowisko 0 – 3 Gwarek Zabrze,

FINAŁ:
MGOKiS Praszka 1 – 1(K.2-0) Gwarek I Tarnowskie Góry,

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I miejsce – MGOKiS Praszka,
II miejsce – Gwarek I Tarnowskie Góry,
III miejsce – Gwarek Zabrze,
IV miejsce – Orzeł Piątkowisko,
V miejsce – SMS Łódź,
VI miejsce – Gwarek II Tarnowskie Góry,
VII miejsce – GKS Rozbark,
VIII miejsce – Lot Konopiska,
IX miejsce – Ajaks Częstochowa,
X miejsce – Górnik Zabrze,

NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Zawodnik: Fabian Matusiak – MGOKiS Praszka,
Najlepszy Bramkarz: Wronka Marcel – Gwarek I Tarnowskie Góry,
Najlepszy Strzelec: Eryk Kalemba – MGOKiS Praszka.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

A pamiętasz jak…? Raków – Podbeskidzie, 29.07.2003

Raków Częstochowa :Lipiec 2003 roku. Raków miał za sobą średnio udany sezon w IV lidze, który zakończył na ósmym...
- Reklama -
- REKLAMA -