„Okręgówka”: Znicz Kłobuck i KS Panki z kompletem punktów! [RELACJA]

15389-Okregowka_Znicz_Klobuck_i_KS_Panki_z_kompletem_punktow_RELACJA

Hit kolejki w Golcach !

Po zakończonej kolejce Klasy Okręgowej w tabeli prowadzi Znicz Kłobuck przed KS Panki (obie drużyny dotychczas wygrały wszystkie swoje mecze). Tabelę zamyka Warta Mstów, która do tej pory jako jedyna drużyna nie zdobyła żadnego punktu.

W niedzielę odbyły się 3 spotkania w „Okręgówce”: Sparta Lubliniec wygrała na własnym boisku z Olimpią Truskolasy aż 8:3, Lotnik Kościelec dzięki zwycięstwu nad Listwartą Krzepice zdobył swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Również odbyło się spotkanie Amatora Golce z Wartą Kamieńskie Młyny. Spotkanie było dobrym widowiskiem, które mogło się podobać licznie zgromadzonym kibicom. W 7 minucie wynik spotkania otworzył Płaszczymąka i goście wyszli na prowadzenie, z którego cieszyli się jedynie do 20 minuty, gdy piękną kontrę zakończył Bartelak i było 1:1. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. W 32 minucie Kotas wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Po przerwie bramki strzelali już tylko zawodnicy Amatora – w 63 minucie Bartelak, oraz w 66 minucie Gierczak.

Amator Golce – Warta Kamieńskie Młyny 4:1 (2:1) Bramki: Bartelak x2, Kotas, Gierczak – Płaszczymąka

Amator: Woldan, Suchanek, Ignatowicz, Matyja (Wróblewski), Żyzny (Sikorski), Kotas, Gierczak (Nogal), Kędzierski, Chajduś, Bartelak (Warchoł), Brzęczek R. Warta: Kisielov, Daniel, Ślęzok T., Mazur, Krawczyk (Włóczyk), Markowski, Kadłubek, Płaszczymąka (Łągiewka), Pasternak, Dudek, Klyta

Zobacz wyniki pozostałych spotkań 3 kolejki Klasy Okręgowej oraz aktualną tabelę