fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„Okręgówka”: Znicz Kłobuck i KS Panki z kompletem punktów! [RELACJA]

- REKLAMA -
- Reklama -

Po zakończonej kolejce Klasy Okręgowej w tabeli prowadzi Znicz Kłobuck przed KS Panki (obie drużyny dotychczas wygrały wszystkie swoje mecze). Tabelę zamyka Warta Mstów, która do tej pory jako jedyna drużyna nie zdobyła żadnego punktu.

W niedzielę odbyły się 3 spotkania w „Okręgówce”: Sparta Lubliniec wygrała na własnym boisku z Olimpią Truskolasy aż 8:3, Lotnik Kościelec dzięki zwycięstwu nad Listwartą Krzepice zdobył swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Również odbyło się spotkanie Amatora Golce z Wartą Kamieńskie Młyny.
Spotkanie było dobrym widowiskiem, które mogło się podobać licznie zgromadzonym kibicom. W 7 minucie wynik spotkania otworzył Płaszczymąka i goście wyszli na prowadzenie, z którego cieszyli się jedynie do 20 minuty, gdy piękną kontrę zakończył Bartelak i było 1:1. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. W 32 minucie Kotas wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Po przerwie bramki strzelali już tylko zawodnicy Amatora – w 63 minucie Bartelak, oraz w 66 minucie Gierczak.

Amator Golce – Warta Kamieńskie Młyny 4:1 (2:1)
Bramki: Bartelak x2, Kotas, Gierczak – Płaszczymąka

Amator: Woldan, Suchanek, Ignatowicz, Matyja (Wróblewski), Żyzny (Sikorski), Kotas, Gierczak (Nogal), Kędzierski, Chajduś, Bartelak (Warchoł), Brzęczek R.
Warta: Kisielov, Daniel, Ślęzok T., Mazur, Krawczyk (Włóczyk), Markowski, Kadłubek, Płaszczymąka (Łągiewka), Pasternak, Dudek, Klyta

 

Zobacz wyniki pozostałych spotkań 3 kolejki Klasy Okręgowej oraz aktualną tabelę

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin

Konferencja prasowa przed meczem z Pogonią SzczecinKonferencja prasowa przed meczem z Pogonią Szczecin. #NajlepszySezonWHistoriiSubskrybuj nasz kanał, by być...
- Reklama -
- REKLAMA -