fbpx
Wiadomości Regionalne W środę gra "okręgówka". Hit w Kamienicy Polskiej !

W środę gra „okręgówka”. Hit w Kamienicy Polskiej !

-

W sobotnio-niedzielnych meczach Klasy Okręgowej sypnęło niespodziankami na górze tabeli. Lider tylko zremisował, a Pilica Koniecpol i MLKS Woźniki przegrały swoje mecze. Jak będzie w środę ?Piłkarze Klasy Okręgowej zagrają o mistrzowskie punkty po raz 20 choć będzie to dopiero 18 kolejka. Oczywiście to efekt przełożenia meczów ze względu na tragedię pod Smoleńskiem, która wydarzyła się 10 kwietnia.
W miniony weekend żaden z trzech pierwszych zespołów nie wygrał swojego meczu. Ba, tylko lider zdobył 1 punkt, a zajmujące odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli, Pilica Koniecpol i MLKS Woźniki przegrały swoje mecze. Jest zatem ciekawie i … będzie ciekawie.
W środę hit w Kamienicy Polskiej. Lider, zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Synoradzkiego podejmuje MLKS Woźniki. Wynik choć do końca rozgrywek jeszcze daleko może mieć w końcowym rozrachunku istotne znaczenie. To ważny mecz dla jednych i dla drugich. Powinno być ciekawie, a remis chyba nie zadowoli żadnej ze stron. Kibice mogą tylko na tym skorzystać i zobaczyć ofensywnie grające zespoły.
Wicelider tabeli Pilica Koniecpol grać będzie kolejny raz u siebie. Przeciwnik niewygodny i nieobliczalny – Naprzód Ostrowy, także jak Lot może spłatać psikusa piłkarzom Pilicy.
W pozostałych meczach tej kolejki emocji także nie powinno zabraknąć.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par meczów Klasy Okręgowej, które odbędą się 28 kwietnia

Skomentuj :
×