Stracili gola w końcówce, nie zagrają w finale!

6230-Stracili_gola_w_koncowce_nie_zagraja_w_finale

Stracili gola w końcówce

W rozegranym we wtorkowe popołudnie meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu Sląskiego ZPN Raków II Częstochowa przegrał z Szombierkami Bytom 0:1. Goście zwycięskiego gola zdobyli w 88 minucie meczu. Po tej wygranej Szombierki Bytom awansowały do finału pucharowych rozgrywek.

Raków II Częstochowa – Szombierki Bytom 0:1 (0:0) 88 min. 0:1 Kasprzyk

Raków II Częstochowa : Zieliński, M.Czerwiński, Łysek, Werner (65` Wyrzykowski), Porębiński, Witczyk, Ogłaza, Nocuń (76` Świerk), Napora, Wiktorek (60` Buczkowski), Rokosa (83` Marczyk).

Szombierki Bytom : Rybicki, Mierzwa, Szeja, Dzido (78` Ślęzok), Stefaniak, Kasprzyk, Sokolik, Osadnik (60` Mróź), Niemczuk (73` Thiel), Ryś, Pączko (60` 18.Marek Kubisz).