fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] Konferencja prasowa Rakowa, a w sobotę pierwszy mecz o punkty!

- REKLAMA -
- Reklama -

Zanim na dobre rozkręcą się emocje piłkarskie, to w piątek na konferencji prasowej poznaliśmy kształt drużyny Rakowa, która sobotnim meczem z Calisią Kalisz (godz. 17:00), rozpocznie ligowe zmagania. Sala konferencyjna w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej wypełniona była po brzegi.


Oto zapis konferencji prasowej Rakowa, która odbyła się w piątek 26 lipca 2013 r. o godz. 19:00

19.40 – Piotr Maćkowiak – Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy jutro na pierwszy mecz Rakowa z Calisią Kalisz (godzina 17.00).

19.40 – Na koniec konferencji prezes Krzysztof Kołaczyk – „Sprawmy aby ten stadion się zapełniał…dajmy wsparcie chłopakom…jutro zapraszam serdecznie na 17.00”

19.38 – Radosław Baran „CzewaTV” (pytanie z publiczności) – Kto będzie w nadchodzącym sezonie kapitanem drużyny?

Jerzy Brzęczek: „Pozostajemy wierni temu, że w Rakowie kapitanem był najstarszy w Rakowie, ale będziemy chcieli żeby był to ktoś kto wywodzi się z naszego klubu”

19.35 – Prezes Krzysztof Kołaczyk o celach na nadchodzący sezon – „Naszym celem będzie co najmniej 8 miejsce…Naszym celem będzie również rozwój Rakowa nie tylko pod względem piłkarskim ale i organizatorskim”

19.32 -Jerzy Brzęczek – „Jeden cel jaki obraliśmy sobie w poprzednim sezonie udało się zrealizować był to awans to IV ligi, niestety katastrofalna runda wiosenna w II lidze uniemożliwiła wykonanie planu w 100%”

19.30 – Jerzy Brzęczek – „Marzeniem moim i zarządu klubu jest dorównać w sukcesach naszym drużynom młodzieżowym”

19.30 – Jerzy Brzęczek – „Nadchodzący sezon będzie najtrudniejszy od ostatnich kilkunastu lat”

19.27 – Wszyscy nowi zawodnicy przedstawieni na konferencji są już zgłoszeni do ligi i mogą wystąpić w jutrzejszym spotkaniu z Calisią Kalisz.

19.27 – Na temat reorganizacji rozgrywek Jerzy Brzęczek – „Naszym celem w tym sezonie będzie co najmniej się utrzymać”

19.25 – Przedstawieni zostali nowi zawodnicy w Rakowie. Są to Sebastian Wiśniewski, Dawid Retlewski( były gracz Bytovii Bytów a ostatnio Miedzi Legnica), Damian Byrtek (Okocimski Brzesko), Radosław Strzelecki (Arka Gdynia).

19.22 – Dawid Jankowski jest również trenerem rezerw Rakowa, które wywalczyły awans do IV ligi. „W pewnym momencie trzeba było zrezygnować z awansu do I ligi i wspomóc drugą drużynę, która miała realne szanse na awans do IV ligi”

19.20 – przemawia Dawid Jankowski trener najstarszej drużyny młodzieżowej w Rakowie czyli rocznika 1995. „Jestem zadowolony, że kilku moich zawodników zadebiutowało już w pierwszej drużynie Rakowa”. Na konferencji obecny jest również kapitan rocznika – Paweł Marchewka.

19.16 – rocznik 1996 czyli juniorzy starsi będą występować w Śląskiej Lidze Juniorów jako Victoria Częstochowa. W dalszym ciągu opiekę nad rocznikiem sprawować będą trenerzy Rakowa.

19.15 – Prezes Krzysztof Kołaczyk informuje o połączeniu drużyn z rocznika 1996 i 1997 z zespołem Victorii Częstochowa w ramach współpracy, którą oba kluby podpisały w ostatnim czasie.

19.11 – Następnie trenerzy Adam Studnicki i Łukasz Tomczyk opowiedzieli o turniejach międzynarodowych, w których brały ich drużyny. Młodzież z rocznika 2002 brała udział w wielu takich turniejach, w których okazali się najlepszymi drużynami m.in. turnieje w Jaśle i Kórniku.

19.10 – obecnie przemawia trener Krzysztof Kościański, który sprawuje opiekę nad rocznikiem 2005/06.

19.06 – przeszliśmy do drugiego etapu konferencji, w której przedstawione zostaną drużyny młodzieżowe. Jako pierwszy trener najmłodszych grup w Rakowie Marek Wolański opowiedział o osiągnięciach swoich zawodników w ubiegłym sezonie i przedstawił jednego ze swoich podopiecznych „Mikusia”.

19.04 – vice-prezes Rakowa Pan Rafał Niewymierzycki poinformował o nowych firmach, które będą sponsorować klub z Limanowskiego. Są to m.in. takie firmy jak Instalex, EL-Q, ROCAR, ECO MEDICA.

19.02 – jako pierwszy głos zajął prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk – „Dziękujemy, że X-KOM zaufał nam i dalej jest z nami”

19.01 – konferencja będzie podzielona na trzy etapy. W pierwszej części przedstawiona zostanie obecna sytuacja w Rakowie oraz przedłużenie umowy ze sponsorem strategicznym Rakowa firmą X-KOM.

19.00 – „Witamy Państwa bardzo serdecznie w imieniu zarządu Rakowa” tymi słowami Piotr Maćkowiak dzisiejszy konferansjer rozpoczął dzisiejszą konferencję.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dziękujemy za najlepsze lata w historii!

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -