III liga – koniec zwycięskiej serii, remis Skry w Gliwicach!

8705-III_liga_koniec_zwycieskiej_serii_remis_Skry_w_Gliwicach

III liga – koniec zwycięskiej serii

Częstochowska Skra straciła pierwsze punkty w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014. „Skrzaki” w sobotnie popołudnie zremisowali 1:1 z Piastem II Gliwice.

Częstochowska Skra straciła pierwsze punkty w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014. „Skrzaki” w sobotnie popołudnie zremisowali 1:1 z Piastem II Gliwice. Mecz został rozegrany na kameralnym stadionie „Carbo” w Gliwicach. Podopieczni trenera Jana Wosia do przerwy prowadzili po golu Mateusza Woldana, który ma już 10 goli na koncie w tych rozgrywkach. Goście w II połowie doprowadzili do wyrównania i … pierwsza strata punktów liderującej w tabeli częstochowskiej Skry stała się faktem.

– Zobacz wyniki 8 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi opolsko-śląskiej gr. płn.