fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] Amatorska Liga Piłki Nożnej – 6 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Z pięciu spotkań jakie rozegrane zostały w minionym tygodniu w ramach ALPN, tylko jedno zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem jednej z drużyn. Mowa tu o meczu Jagiellończyków z Dawidem, w którym to „handlowcy” pewnie zwyciężyli, aplikując przeciwnikowi aż 6 bramek.
Pozostałe spotkania były znaczniej wyrównane. Trzy z nich zakończyły się takimi samymi wynikami – 2:1, jedno bezbramkowym remisem. Punktami podzieliły się Drog Bud i Klub 54 Exact Systems.
Ważne 3 punkty zdobył Meblodrew, który pokonując TRW przeskoczył ich w tabeli lokując się obecnie na 3 miejscu. Czy to początek marszu na szczyt tabeli? To okaże się dopiero po pojedynkach Meblodrewu z prowadzącymi w tabeli: ZC Michaś i Inprobudem.

A Michaś i Inprobud nie bez problemów zdobyły po 3 punkty. Aktualni Mistrzowie pokonali zawsze groźny Koral Kłobuck. Inprobudowi zwycięstwo w meczu z SGP w ostatniej minucie spotkania zapewnił Dawid Błaszczykowski.

Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do śledzenia „na żywo” rozgrywek ALPN.

Terminy 6 kolejki:

14.10

godz. 19.00 SGP – Meblodrew 1:4

godz. 20.30 Drog Bud – Azzarro 8:0

16.10

godz. 19.00 Jagiellończycy – Koral Kłobuck

18.10

godz. 20.30 Dawid – Klub 54 Exact Systems

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

8 sierpnia rusza trenerski kurs Grassroots C w Podokręgu Częstochowa!

8 sierpnia 2021 planowany jest start kursu Grassroots C w Podokręgu Częstochowa. Zajęcia tradycyjnie odbywać się będą w Olsztynie.Źródło:...
- Reklama -
- REKLAMA -