Turniej Mikołajkowy w Pankach o „Puchar Na Zachętę”.

9113-Turniej_Mikolajkowy_w_Pankach_o_Puchar_Na_Zachete

W najbliższą sobotę (7 grudnia 2013 r.) o godz. 15:30 w Pankach odbędzie się II edycja Turnieju Mikołajkowego w Halowej Piłce Nożnej o „Puchar Na Zachętę”.

W najbliższą sobotę (7 grudnia 2013 r.) o godz. 15:30 w Pankach odbędzie się II edycja Turnieju Mikołajkowego w Halowej Piłce Nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Impreza w zeszłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności. Miła atmosfera turnieju wzbudziła również entuzjazm wśród uczestniczących w niej zawodników na tyle, że wszystkie ekipy sprzed roku potwierdziły już swój udział. Rywalizacja zapowiada się jeszcze ciekawiej, ponieważ do gry dołącza kolejny zespół Nowa Kawalerka. Przypominamy, że w zeszłym roku palma pierwszeństwa przypadła Orłom Furmanka. Drugie miejsce zajęli Młodzi Gniewni. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Z Borków Partyzantka, a tuż za nim uplasował się Business Center Club.

Zwycięska drużyna otrzyma specjalny puchar. Ponadto organizatorzy, czyli Klub Sportowy z Panek i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach przygotowali również nagrody indywidualne.

Piłkarski turniej będzie zarazem pierwszym z cyklu imprez, które odbędą się tej zimy w pankowskiej hali.