fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Zagrają ku pamięci Dariusza Dobosza

- REKLAMA -
- Reklama -

W najbliższą niedzielę 5 stycznia od godziny 15.00 w hali sportowej w Pankach rozgrywany II Memoriał poświęcony pamięci tragicznie zmarłego przed dwoma laty wychowanka Rakowa Częstochowa Dariusza Dobosza, piłkarza oraz szkoleniowca.
W imprezie wystąpią zespoły stworzone z piłkarzy z naszego regionu. Nie zabraknie znanych nazwisk. Organizatorami jest Gminny Ośrodek Klutury i Sportu w Pankach, Podokręg Częstochowa oraz FA- METAL.

W imprezie wystąpi zespół Rakowa Częstochowa, Amator Golce, FA – METAL Częstochowa oraz zespoły stworzone z znanych zawodników z naszego regionu i przyjaciele Darka Dobosza. Impreza ma cel charytatywny. Zakończenie zmagań zaplanowano na godzinę 20.30.

Dariusz Dobosz był wychowankiem Rakowa Częstochowa, bronił również barw takich klubów jak Lotnik Kościelec oraz KS Panki. Szkoleniowcem grającym był w klubach Piast Lubojna, Olimpia Truskolasy, Huragan Jezioro, Liswarta Krzepice. Szkolił również przez długi czas młodych adeptów futbolu z ulicy Limanowskiego. Zginął tragicznie w wieku 37 lat wspaniały człowiek, zawodnik i szkoleniowiec. Osierocił żonę i dwóch synów.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -