fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

APN Raków Częstochowa wygrywa Jurajski Turniej Piłki Nożnej w Olsztynie

- REKLAMA -
- Reklama -

W miniony weekend w hali sportowej w Olsztynie k/Częstochowy odbywał się Jurajski Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej KKF Cup rocznik 2003r.
Organizatorami zmagań młodych adeptów futbolu byli Salon Piłkarski KKF oraz Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Częstochowa.Najlepszym zespołem okazał się APN Raków Częstochowa pokonując w meczu finałowym Sandecję Nowy Sącz 5:2.

Wyniki Turnieju :

Mecze eliminacyjne – sobota 25.01.2014

9.00 Ajaks Częstochowa – APN Raków I Częstochowa 1:7

9.15 Skra Częstochowa – UKS Raków Częstochowa 2:5

9.30 Orzeł Konopiska – OKS Olesno 0:4

9.45 AS Progres I Kraków – APN Raków Częstochowa I 2:8

10.00 Ajaks Częstochowa – UKS Raków Częstochowa 1:2

10.15 Skra Częstochowa – OKS Olesno 3:4

10.30 Orzeł Konopiska – AS Progres I Kraków 0:0

10.45 APN Raków I Częstochowa – UKS Raków Częstochowa 2:0

11.00 Ajaks Częstochowa – OKS Olesno 0:1

11.15 Orzeł Konopiska – Skra Częstochowa 0:4

11.30 AS Progres I Kraków – UKS Raków Częstochowa 0:2

11.45 APN Raków Częstochowa I – OKS Olesno 4:0

12.00 Skra Częstochowa – Ajaks Częstochowa 5:0

12.15 Orzeł Konopiska – UKS Raków Częstochowa 1:1

12.30 AS Progres I Kraków – OKS Olesno 0:3

12.45 APN Raków Częstochowa I – Skra Częstochowa 2:1

13.00 Ajaks Częstochowa – Orzeł Konopiska 3:1

13.15 AS Progres I Kraków – Skra Częstochowa 1:0

13.30 OKS Olesno – UKS Raków Częstochowa 0:3

13.45 Orzeł Konopiska – APN Raków Częstochowa I 0:8

14.00 AS Progres I Kraków – Ajaks Częstochowa 3:0

14.15 APN Raków II Częstochowa – LKS Kamienica Polska 4:1

14.30 AS Progres II Kraków – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

14.45 FC Wrocław Academy – Unia Warszawa 2:1

15.00 Sandecja Nowy Sącz – LKS Kamienica Polska 6:1

15.15 APN Raków Częstochowa II – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

15.30 AS Progres II Kraków – Unia Warszawa 1:0

15.45 FC Wrocław Academy – Sandecja Nowy Sącz 1:4

16.00 LKS Kamienica Polska – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

16.15 APN Raków II Częstochowa – Unia Warszawa 0:2

16.30 FC Wrocław Academy – AS Progres II Kraków 0:2

16.45 Sandecja Nowy Sącz – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

17.00 LKS Kamienica Polska – Unia Warszawa 0:9

17.15 AS Progres II Kraków – APN Raków II Częstochowa 0:1

17.30 FC Wrocław Academy – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

17.45 Sandecja Nowy Sącz – Unia Warszawa 2:1

18.00 LKS Kamienica Polska – AS Progres II Kraków 0:14

18.15 APN Raków II Częstochowa – FC Wrocław Academy 3:3

18.30 Sandecja Nowy Sącz – AS Progres II Kraków 2:2

18.45 Unia Warszawa – UKS SAP Brzeg (Drużyna z Brzega nie dojechała na turniej)

19.00 FC Wrocław Academy- LKS Kamienica Polska 8:0

19.15 Sandecja Nowy Sącz – APN Raków II Częstochowa 3:0

Tabela gr. A

1. APN Raków I Częstochowa 18pkt. 31:4

2. UKS Raków Częstochowa 13pkt. 13:6

3. OKS Olesno 12pkt. 12:10

4. AS Progres I Kraków 7pkt. 9:10

5. Skra Częstochowa 6pkt 12:15

6. Ajaks Częstochowa 3pkt. 5:19

7. Orzeł Konopiska 2pkt. 2:20

Tabela gr. B

1. Sandecja Nowy Sącz 16pkt. 20:5

2. AS Progres II Kraków 13pkt. 22:3

3. FC Academy Wrocław 10pkt. 17:10

4. APN Raków II Częstochowa 10pkt. 11:9

5. Unia Warszawa 9pkt. 16:4

6. LKS Kamienica Polska 3pkt. 2:41

7. UKS SAP Brzeg (drużyna nie dojechała na turniej).

Niedziela 26.01.2014

APN Raków I Częstochowa – UKS Raków Częstochowa 0:0

Sandecja Nowy Sącz – Progres II Kraków 2:1

Academy Wrocław – APN Raków II Częstochowa 0:2

OKS Olesno – Progres I Kraków 0:3

Skra Częstochowa – Unia Warszawa 1:3

Ajaks Częstochowa – Skra Częstochowa 2:1

APN Raków I Częstochowa – Academy Wrocław 1:0

Sandecja Nowy Sącz – OKS Olesno 2:0

UKS Raków Częstochowa – APN Raków Częstochowa II 1:1

Progres II Kraków – Progres I Kraków 1:1

Ajaks Częstochowa – Unia Warszawa 0:4

Orzeł Konopiska – Unia Warszawa 1:6

Orzeł Konopiska – Skra Częstochowa 1:0

APN Raków I Częstochowa – APN Raków II Częstochowa 5:0

Sandecja Nowy Sącz – Progres I Kraków 0:0

UKS Raków Częstochowa – Academy Wrocław 2:1

Progres II Kraków – OKS Olesno 1:2

Ajaks Częstochowa – Orzeł Konopiska 1:0

Tabela gr. C

1. APN Raków I Częstochowa 7pkt. 6:0

2. UKS Raków Częstochowa 5pkt. 3:2

3. APN Raków II Częstochowa 4pkt. 3:6

4. FC Academy Wrocław 0pkt. 1:5

Tabela gr. D

1. Sandecja Nowy Sącz 7pkt. 4:1

2. Progres I Kraków 5pkt. 4:1

3. OKS Olesno 3pkt. 2:6

4. Progres II Kraków 1pkt. 3:5

Półfinały:

APN Raków Częstochowa I – Progres I Kraków 1:0

Sandecja Nowy Sącz – UKS Raków Częstochowa 4:1

Mecz o 7 miejsce:Academy Wrocław – Progres II Kraków 0:1

Mecz o 5 miejsce:APN Raków II Częstochowa – OKS Olesno 0:1

Mecz o 3 miejsce:Progres I Kraków – UKS Raków Częstochowa 2:1

Mecz finałowy:APN Raków I Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz 5:2

Klasyfikacja końcowa:

1. APN Raków I Częstochowa

2. Sandecja Nowy Sącz

3. Progres I Kraków

4. UKS Raków Częstochowa

5. OKS Olesno

6. APN Raków II Częstochowa

7. Progres II Kraków

8. FC Wrocław Academy

9. Unia Warszawa

10. Ajaks Częstochowa

11. UKS Orzeł Konopiska

12. Skra Częstochowa

Najlepszy strzelec:Mateusz Musiałowski (APN Raków Częstochowa) – 18 bramek

Najlepszy zawodnik:Mateusz Kaczmarek ( APN Raków Częstochowa)

Najlepszy bramkarz turnieju:Jakub Starzewski (Progres I Kraków).

Nagrody, puchary oraz pamiątkowe medale wręczali Prezes Podokręgu Częstochowa Cezary Suchan, Przewodniczący Związku Gmin Jurajskich Adam Markowski, pomysłodawca turnieju i jeden ze sponsorów Paweł Gzieło oraz Artur Minkina.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

W Katowicach nie będziemy faworytem – zapowiedź meczu GKS – Skra

Skra Częstochowa :W końcu po kilku dniach odpoczynku, bez czterech podstawowych zawodników i po trzech porażkach z rzędu. W...
- Reklama -
- REKLAMA -