fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

III liga : Skra przed trudnym zadaniem. Swornica walczy o awans do finałowej „8”

- REKLAMA -
- Reklama -

Tylko 3 kolejki pozostały do zakończenia I części III-ligowych rozgrywek. Później po 4 pierwsze drużyny z grupy południowej i północnej utworzą grupę finałowej III ligi opolsko-śląskiej, której zwycięzca zagra w barażach o awans do II ligi. W kolejce nr 20 częstochowska Skra zagra na wyjeździe ze Swornicą Czarnowąsy.
To nie będzie łatwy mecz dla „skrzaków”. Po pierwsze każda drużyna chce jako pierwsza wygrać z liderem tabeli (Skra jeszcze w tych rozgrywkach nie poniosła porażki), a po drugie Swornica Czarnowąsy ma jeszcze szansę zająć w tej części rozgrywek miejsce dające awans do finałowej „8”, która grać będzie o wygranie III ligi opolsko-śląskiej. Przy planowanej reorganizacji II ligi ma to o tyle ważne znaczenie, że mimo, że o awans do II ligi zagra w barażach tylko zwycięzca III-ligowych rozgrywek to pozostałe 7 drużyn z grupy finałowej ma pewne miejsce w III lidze w sezonie 2014/2015.

Więcej o meczu Swornica Czarnowąsy – Skra Częstochowa można przeczytać TUTAJ

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 20 kolejki III ligi opolsko-śląskiej (gr. płn.)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -