[FOTO] PP : udany rewanż MLKS-u Woźniki za wiosenną porażkę w IV lidze!

9842-FOTO_PP_udany_rewanz_MLKS_u_Wozniki_za_wiosenna_porazke_w_IV_lidze

We wtorek rozegrane zostały mecze I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. W Kamienicy Polskiej w pucharowym meczu spotkały się „nasze” IV-ligowe drużyny.

Goście udanie zrewanżowali się gospodarzom za wiosenną porażkę w meczu o IV-ligowe punkty (wtedy to LKS Kamienica Polska wygrała 3:1). MLKS Woźniki gola zdobył tuż przed gwizdkiem kończącym I połowę i okazało się potem, że był to jedyny gol w tym meczu. Gospodarze ostatni kwadrans praktycznie nie schodzili z połowy swojego przeciwnika ale nie udało im się zdobyć wyrównującej bramki.

– Zobacz zdjęcia z meczu PP w Kamienicy Polskiej

Wyniki I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej :

LKS Dąb Dębieńsko – GKS Grunwald Ruda Śląska 0:8 (0:2)

LKS Silesia Lubomia – KP Beskid Skoczów 3:4 (3:3, 1:1)

BKS Sarmacja Będzin – TS Czarni-Góral Żywiec 5:2 (2:0)

LKS Kamienica Polska – MLKS Woźniki 0:1 (0:1)

Do ćwierćfinałów zostaną dokooptowane cztery zespoły z III ligi: Górnik II Zabrze S.S.A., GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie, LKS Czaniec, TS Szombierki Bytom

Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się z udziałem przedstawicieli zainteresowanych klubów w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przy ul. Francuskiej 32 (I piętro, pokój nr 18) dniu 15 maja 2014 r. (czwartek) o godz. 16:00.