REKLAMA
REKLAMA

II liga: Skra wygrała z Widzewem Łódź!

Udostępnij :
MG_0595

W niedzielne popołudnie 25 sierpnia na stadion przy ul. Loretańskiej w Częstochowie przyjechał Widzew Łódź. Przyjechał z nadziejami na 3 punkty, odjechał bez żadnego, gdyż po golu Piotra Noconia, to Skra dopisała sobie komplet oczek do tabeli 2 ligi! Mecz mógł się podobać kibicom, gdyż gra była szybka i składna. Na początku spotkania Danian Pavlas […]

W niedzielne popołudnie 25 sierpnia na stadion przy ul. Loretańskiej w Częstochowie przyjechał Widzew Łódź. Przyjechał z nadziejami na 3 punkty, odjechał bez żadnego, gdyż po golu Piotra Noconia, to Skra dopisała sobie komplet oczek do tabeli 2 ligi!

Mecz mógł się podobać kibicom, gdyż gra była szybka i składna. Na początku spotkania Danian Pavlas minął na prawej stronie obrońcę, strzelił po ziemi, ale jednak obok słupka. Za chwilę groźnie było pod bramką Skry, ale obrońcy zablokowali strzał Daniela Mąki, a dobitkę złapał Mateusz Kos. Później strzelał Robak, ale znów piłka trafiła w ręce Kosa.

W 60 minucie Damian Niedojad zaatakował bramkarza, który źle wybił piłkę, przejął ją Piotr Nocoń, poprowadził kilka metrów i uderzył mocno pod poprzeczkę!

Widzew dążył do wyrównania, ale to Skra tworzyła kolejne sytuacje strzeleckie. Mocno uderzali m.in. Dawid Niedbała, Piotr Nocoń, czy Krzysztof Napora.

Ostatecznie po 90 minutach Skra cieszyła się z kompletu punktów.

Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:0 (0:0) 1:0 Piotr Nocoń (60.)

Skra: Kos – Brusiło, Bondarenko, Holik, Obuchowski, Pavlas (90′ Mońka), Olejnik, Zalewski, Niedbała (73′ Napora), Nocoń, Niedojad (90′ Jelonek)

Widzew: Wolański – Kosakiewicz, Zieleniecki, Tanżyna, Pięczek, Mąka, Zejdler (61′ Poczobut), Radwański, Gutowski (68′ Mandiangu), Wolsztyński (68′ Amayew), Robak

Skra wydostała się z miejsca zagrożonego spadkiem i z 7 punktami zajmuje obecnie 13-stą pozycję w tabeli.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę 2 ligi

Źródło: własne / Skra Częstochowa

REKLAMA