REKLAMA
REKLAMA

IV liga: Zapowiedź 19 kolejki

Udostępnij :
W piątkowy wieczór meczem Znicza Kłobuck i Unii Rędziny rozpocznie się 19 kolejka 4 ligi śląskiej. "Derbowy" mecz naszych drużyn to bardziej próba przetrwania i małych nadziei na ewentualne pozostanie w gronie czwartoligowców. Przed tym spotkaniem obie ekipy zajmują ostatnie dwa miejsca w tabeli.

W poprzedniej kolejce Znicz Kłobuck przegrał z Ruchem Radzionków 0:3, natomiast Unia Rędziny w meczu z Victorią Częstochowa musiała pogodzić się z porażką (gol w 86 minucie).

Mecz w Kłobucku rozpocznie się w piątek (29.03.2024) o godzinie 19:00. Sędzią głównym tego spotkania będzie Dominik Panek.

- Wyniki i tabela IV liga gr. I śląska

W Wielką Sobotę o 11:00 w Katowicach swoje spotkanie rozegra MKS Myszków. Aktualnie czwarta w tabeli Sparta Katowice bardzo dobrze rozpoczęła rundę wiosenną wygrywając wszystkie trzy poprzednie spotkania w tym roku, strzelając 6 a tracąc tylko 1 gola.

Zespół z Myszkowa w tym roku na razie zdobył tylko 1 punkt. Ostatnie spotkanie zremisował 2:2 z Orłem Miedary, wcześniej schodził z boiska pokonany przez rezerwy Zagłębia Sosnowiec (porażka 3:2) oraz Znicz Kłobuck (porażka 2:1).

- Wyniki i tabela IV liga gr. I śląska

Także w sobotę 30 marca, ale już o 15:30 przy ul. Krakowskiej w Częstochowie kibice będą mogli oglądać zmagania Victorii z rezerwami Piasta Gliwice. Victoria jak na razie w rundzie wiosennej zaliczyła 2 zwycięstwa (oba po 1:0) oraz jeden bezbramkowy remis. 

Piast II Gliwice aktualnie zajmujący 10 pozycję, w trzech meczach tego roku zdobył 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka). Ostatnie swoje spotkanie przegrał 0:2 z Dramą Zbrosławice, która jest niżej notowana w tabeli od Victorii. 

tabela IV liga gr. I śląska

REKLAMA