REKLAMA
REKLAMA

Klasa „A”: Ciężki początek wiosny dla liderów grup.

Udostępnij :
IMG_0432

W sobotę i niedzielę (16-17 marca) rozegrano pierwszą wiosenna kolejkę w częstochowskich Klasach „A”. W grupie I remis lidera Ajaksu Częstochowa wykorzystał drugi Lot Konopiska, który wygrał swój mecz i zmniejszył stratę do częstochowskiej drużyny do 2 punktów. Trzeci w tabeli Płomień Czarny Las po wyrównanym pojedynku przegrał z Okszą Łobodno 2:1. W pozostałych spotkaniach […]

W sobotę i niedzielę (16-17 marca) rozegrano pierwszą wiosenna kolejkę w częstochowskich Klasach „A”.

W grupie I remis lidera Ajaksu Częstochowa wykorzystał drugi Lot Konopiska, który wygrał swój mecz i zmniejszył stratę do częstochowskiej drużyny do 2 punktów.

Trzeci w tabeli Płomień Czarny Las po wyrównanym pojedynku przegrał z Okszą Łobodno 2:1.

W pozostałych spotkaniach również padały bardzo ciekawe wyniki. Zawodnicy w całej 14 kolejce strzelili w grupie I 21 goli, co daje średnią 3 bramki na mecz.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I

W drugiej grupie, podobnie jak w pierwszej lider Unia Rędziny tylko zremisowała w Soborzycach ze Startem 1:1.

Wynik drugich w tabeli Czarnych Starcza pokazuje, że będą czekali na kolejne potknięcie drużyny z Rędzin, by zająć pozycję lidera. Czarni rozbili Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona aż 9:1.

Wysoki remis zanotowano w meczu Jura Niegowa z trzecią w tabeli LKS Kamienica Polska. Do przerwy drużyna z Kamienicy wygrywała już 3:0, by ostatecznie zremisować 4:4.

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II
REKLAMA