-->

Ścisk w czołówce Klasy Okręgowej

Udostępnij :
W 18 kolejce częstochowsko-lublinieckiej Klasy Okręgowej emocji nie brakowało. Lider rozgrywek KS Panki pauzował, dając szansę swoim bezpośrednim rywalom na zmniejszenie dystansu punktowego. Jak drużyny wykorzystały tę okazję?

Rywalizacja o awans do nowopowstającej 5 ligi staje się coraz bardziej zacięta, a każdy mecz może przesądzić o losach zespołów. KS Panki utrzymuje pozycję lidera, ale Lotnik Kościelec i Zieloni Żarki pokazali, że walka trwa do ostatniej kolejki. Kolejne spotkania z pewnością przyniosą jeszcze więcej emocji.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Liswarta Krzepice umocniła swoją pozycję w tabeli dzięki zwycięstwu 3:1 nad Wartą Kamieńskie Młyny. Gole dla Liswarty zdobyli Gabriel Banasik, Mateusz Bal oraz Przemysław Mońka, co podkreśla ich ofensywną skuteczność i determinację w dążeniu do awansu.

Liswarta Popów wygrała z ostatnim Mechanikiem Kochcice 3:0. Marcin Pełka otworzył wynik meczu, a Bartłomiej Piłatowski dołożył dwa trafienia w doliczonym czasie gry, co pozwoliło Liswarcie Popów zainkasować trzy punkty.

W rywalizacji Stradom Częstochowa z Orłem Kiedrzyn to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 2:1.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

tabela Klasa Okręgowa

Lotnik Kościelec w meczu z Unią Kalety zwyciężył 1:0, a decydującą bramkę zdobył Kamil Gzyl. To zwycięstwo pozwoliło Lotnikowi utrzymać presję na KS Panki, pomimo ich pauzy w tej kolejce.

W meczu Skra II Częstochowa kontra Jedność Boronów, zwycięstwo 2:1 dla Skry przyniosły gole Mariusza Kurasińskiego i Konrada Waludy.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Zieloni Żarki zanotowali największe zwycięstwo kolejki, pokonując Spartę Szczekociny 5:0. Wyróżnili się Kurpios i Kot, zdobywając po dwa gole, a kolejny dołożył Obodecki, co pokazuje ich ofensywny potencjał.

Lot Konopiska w starciu z Amatorem Golce odniósł przekonujące zwycięstwo 4:1. Gole dla Lota zdobyli Plaza, Barnat oraz Nowicki (dwukrotnie).

 

REKLAMA