REKLAMA
REKLAMA

Weekendowe granie w Klasie A!

Udostępnij :
W najbliższą sobotę i niedzielę rozegrana zostanie 16 kolejka Klasy A.

W pierwszej grupie wszystkie spotkania odbędą się w sobotę o godzinie 17:00.
Lider tabeli LKS Kamienica Polska zagra w Truskolasach z Płomieniem Czarny Las. Wicelider z Lgoty Małej wybierze się do Cykarzewa na mecz z Gromem. 
Do derbowego starcia dojdzie w Ostrowach gdzie Naprzód podejmie Grom Miedźno. Sparta Nowa Wieś spotka się tym razem z zespołem z Kłomnic.

- Wyniki i tabela Klasa "A" gr. I

Oksza Łobodno pojedzie na mecz z Błękitnymi do Libidzy, a Kmicic Kruszyna zagra w Częstochowie z Ajaksem. Do Blachowni na mecz z Pogonią uda się za to ostatnia w tabeli Polonia-Unia Widzów.

tabela Klasa

W drugiej grupie prawdziwy hit odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 w Koniecpolu gdzie wicelider tabeli - miejscowa Pilica podejmie lidera z Kroczyc. Wygrywając goście zwiększyliby przewagę nad Pilicą do 5 punktów. Jeśli jednak drużyna z Koniecpola sięgnie po pełną pulę to wyprzedzi Skalniaka w tabeli.

- Wyniki i tabela Klasa "A" gr. II

O godzinie 17:00 Płomień podejmie w Częstochowie drugą drużynę Zielonych Żarki. Metal Rzeki Wielki zagra w Starczy z Czarnymi, a Orkan Rzerzęczyce wybierze się na spotkanie z Olimpią do Huty Starej.
W niedzielę o godzinie 11:00 Warta Mstów zagra u siebie z Piastem Przyrów, a o 17:00 Jura Niegowa podejmie Sokół Olsztyn.
Pauzę tym razem zaliczy Warta Poraj.

tabela Klasa

REKLAMA