REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź sobotniej kolejki Klasy Okręgowej

Udostępnij :
Nadchodząca 18 kolejka częstochowskiej Klasy Okręgowej zapowiada się niezwykle emocjonująco. W harmonogramie znajdziemy spotkania, które mogą znacząco wpłynąć na układ tabeli.

Wiosenna aura sprzyja futbolowym emocjom, a akurat pogoda w tegoroczną Wielką Sobotę ma dopisać. Nadchodzące mecze stanowią dla wielu drużyn szansę na poprawę swojej pozycji w tabeli częstochowsko-lublinieckiej Klasy Okręgowej.

Nie można również zapomnieć, że w tej kolejce pauzuje KS Panki, lider tabeli, co daje okazję innym zespołom na zbliżenie się do fotela lidera. 

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Liswarta Krzepice vs Warta Kamieńskie Młyny:
Starcie drużyn, które w ostatnich meczach pokazały, że mają duży potencjał w ofensywie. To spotkanie może mieć spore znaczenie dla układu górnej części tabeli.

Liswarta Popów vs Mechanik Kochcice:
Obydwie drużyny walczą o każdy punkt, aby poprawić swoją sytuację w ligowej stawce. Biorąc pod uwagę ich ostatnie wyniki, można spodziewać się zaciętego meczu.

Stradom Częstochowa vs Orzeł Kiedrzyn:
Stradom, który ostatnio pokonał Mechanika Kochcice, zmierzy się z Orłem, dla którego kolejny mecz jest szansą na pokazanie, że ostatnie wyniki w "okręgówce" to tylko wypadek przy pracy.

Lotnik Kościelec vs Unia Kalety:
Lotnik Kościelec, walczący o awans zapewne znów będzie chciał pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością tym razem podejmując Unię Kalety, która również nie zamierza tanio sprzedać skóry.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Skra II Częstochowa vs Jedność Boronów:
Jedno z bardziej wyczekiwanych spotkań kolejki, gdzie Skra II zmierzy się z silną Jednością Boronów. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, kibice mogą spodziewać się bardzo dobrego meczu w wykonaniu obydwu zespołów.

Sparta Szczekociny vs Zieloni Żarki:
Zieloni, po solidnej grze w poprzedniej kolejce, będą chcieli udowodnić swoją wartość w starciu ze Spartą, która szuka sposobu na wydostanie się z dolnych rejonów tabeli.

Amator Golce vs Lot Konopiska:
Amator jak i Lot w tym roku jeszcze bez zwycięstwa. Czy któraś z drużyn zgarnie trzy punkty czy podzielą łup między siebie? Ten mecz wyjątkowo o 15:30

tabela Klasa Okręgowa

REKLAMA