REKLAMA
REKLAMA

[ZDJĘCIA] Skra wygrała z Zagłębiem II Lubin!

Udostępnij :
W piątkowy wieczór w Częstochowie przy ul. Loretańskiej Skra zmierzyła się z drugą drużyną Zagłębia Lubin w ramach 27 kolejki 2 ligi.

W pierwszej części spotkania obie drużyny próbowały swoił sił w ofensywie, jednak do przerwy na Lorecie padł tylko jeden gol. W 18 minucie najlepiej w polu karnym Zagłębia odnalazł się Paweł Kucharczyk, który wpakował piłkę do siatki. Obrońcy próbowali jeszcze ją wybić jednak sędziowie widzieli, że piłka całym obwodem znalazła się w bramce i uznali gola.

- Galeria zdjęć z meczu Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin

Po przerwie goście próbowali odwrócić losy spotkania. W 58 minucie gola wyrównującego zdobył z rzutu karnego Wojciech Szafranek.
Gdy wydawało się, że drużyny podzielą się punktami decydujący cios zadali gospodarze. Przemysław Sajdak wpisał się na listę strzelców czym zapewnił Skrze 3 punkty.

- Wyniki i tabela 2 liga

Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin 2:1 (1:0)
18' P. Kucharczyk, 90' Sajdak - 58' Szafranek (K)

Skra: Rajczykowski, Kubik, O. Kucharczyk (67' Bartosiak), P. Kucharczyk, Wypart, Winciersz, Sajdak, Kołodziejczyk, Łabojko (59' Ławrynowicz), Kaczmarek (58' Maćkowiak), Mas (76' Grzelka)
Zagłębie II: Weirauch, Orlikowski (46' Kizyma), Sochań, Lepczyński, Karasiński, Kruszelnicki, Kolan, Kocaba, Dziewiatowski (66' Terlecki), Reguła (78' Kubacki), Szafranek (84' Ratajczyk)

Sędziował: Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)

tabela 2 liga

Źródło : własne / 90minut.pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA