fbpx
środa, 16 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Ben Lederman: Chcę udowodnić swoją wartość

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Raków Częstochowa pokonał 3:1 Wisłę Kraków w 31. kolejce PKO Ekstraklasy. – Cieszę się z debiutu. Dobrze czułem się na boisku – mówił po tym spotkaniu Ben Lederman. Przeczytajcie rozmowę z naszym pomocnikiem.

Zmieniając w 83. minucie Davida Tijanicia, Ben Lederman zanotował swój pierwszy oficjalny występ w barwach Czerwono-Niebieskich.

 

– Jestem bardzo szczęśliwy, że zadebiutowałem w Rakowie. Mecz był toczony na wysokiej intensywności, ale czułem się dobrze na boisku. To zasługa odpowiednich przygotowań – przyznał.

 

19-latek do Rakowa przyszedł w lutym bieżącego roku. Jak od tego czasu udało mu się zaaklimatyzować?

 

– Czuję się dobrze w Częstochowie. Wszyscy w klubie, zarówno koledzy z drużyny, jak i sztab szkoleniowy, traktują mnie bardzo dobrze. Nie mam na co narzekać. Myślę, że każdego dnia podnoszę swoje umiejętności. To dla mnie najważniejsze – powiedział.

 

Dzięki wygranej częstochowianie mają już 14 punktów przewagi nad strefą spadkową i są o krok od zapewnienia sobie występów w PKO Ekstraklasie w przyszłym sezonie.

 

– Chcę grać jak najwięcej. Wierzę, że gdy będziemy pewni utrzymania, będę częściej pojawiał się na boisku, by zdobywać doświadczenie i pomóc zespołowi. To także okazja, by udowodnić swoją wartość – zakończył Ben Lederman.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021

Krzysztof Napora po zwycięstwie w półfinale baraży o Fortunę 1. ligę | 15.06.2021Źródło: YouTube / SKRA Częstochowa
- Reklama -
- REKLAMA -