[FOTO / RELACJA] Dwa karne w meczu bez goli

MG_3966

Trzy gole Miłosza Sochy (w granatowym stroju) przerwały znakomitą serię Znicza Kłobuck bez porażki! / foto: astar.czest.pl

W niedzielę 24 marca o godzinie 15:00 odbył się ostatni mecz 20 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory”. W Częstochowie na boisku przy ul. Starzyńskiego Orzeł Kiedrzyn podejmował Unię Kalety. Już na początku spotkania bo w 13 minucie po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika gości sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Sebastian Lachowski, […]

W niedzielę 24 marca o godzinie 15:00 odbył się ostatni mecz 20 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory”. W Częstochowie na boisku przy ul. Starzyńskiego Orzeł Kiedrzyn podejmował Unię Kalety.

Już na początku spotkania bo w 13 minucie po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika gości sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Sebastian Lachowski, jednak jego zamiary odczytał Mateusz Pyka i obronił rzut karny.

Gospodarze za wszelką cenę chcieli zdobyć gola, jednak goście bardzo mądrze się bronili. Do przerwy widać było przewagę Orła ale nie przełożyło się to na gole.

Po zmianie stron obraz gry się zmienił i to goście tym razem mieli przewagę. Orzeł próbował swoich sił w kontratakach i w jednym z nich w polu karnym Unii faulowany był Sebastian Pluta.

Kolejny rzut karny dla Orła, a tym razem do piłki podszedł Miłosz Socha. Po raz drugi przy rzucie karnym górą był Mateusz Pyka, który wybronił drugi strzał w tym meczu z 11 metra.

W końcówce spotkania swoje sytuacje mieli zawodnicy Unii jednak nie potrafili żadnej z nich zamienić na zwycięskiego gola.

Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej

24.03.2019 / 15:00 / Klasa Okręgowa „Football Factory” Orzeł Kiedrzyn – Unia Kalety 0:0

Orzeł Kiedrzyn: Oskar Kubik, Łukasz Toborek. Robert Grządziel (45′ Miłosz Socha), Mateusz Grzybowski, Mateusz Jabłko, Bartłomiej Kaczmarowicz, Sebastian Pluta (80′ Patryk Kłaczyński), Michał Gładysz, Sebastian Lachowski, Łukasz Lechowski, Michał Nowak (67′ Łukasz Bartosik)

Unia Kalety: Mateusz Pyka, Piotr Bryś, Daniel Nokielski, Michał Bambynek, Dawid Baron, Paweł Bżdzion (45′ Mateusz Słodczyk), Adrian Golec, Arnold Imiołczyk (84′ Sebastian Starczewski), Mateusz Nojman (75′ Piotr Sowa), Mateusz Urbańczyk, Mariusz Urbańczyk (60′ Damian Zuber)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej