[FOTO / RELACJA] Zmiennicy wygrali mecz dla Amatora

MG_3290

W sobotę 23 marca o godzinie 15:30 rozegrano mecze 20 kolejki częstochowskiej Klasy Okręgowej. W Kamieńskich Młynach miejscowa Warta podejmowała Amatora Golce. O pierwszej połowie można napisać, że się odbyła. Sporo emocji było natomiast w drugiej części spotkania. W przerwie meczu trener gości Tomasz Czok wprowadził do gry Kamila Skowronka. Napastnik przyjezdnych odpłacił się trenerowi […]

W sobotę 23 marca o godzinie 15:30 rozegrano mecze 20 kolejki częstochowskiej Klasy Okręgowej. W Kamieńskich Młynach miejscowa Warta podejmowała Amatora Golce.

O pierwszej połowie można napisać, że się odbyła.

Sporo emocji było natomiast w drugiej części spotkania. W przerwie meczu trener gości Tomasz Czok wprowadził do gry Kamila Skowronka. Napastnik przyjezdnych odpłacił się trenerowi strzelając gola na 0:1 w 65 minucie.

Pięć minut później Tomasz Czok wykonał kolejną zmianę, wprowadzając na boisko Bartosza Bartelaka. Zawodnik potrzebował tylko 2 minut aby wpisać się na listę strzelców. W 87 minucie drugie trafienie zaliczył wspomniany wcześniej Skowronek.

Gdy wydawało się, że goście wygrają spotkanie 0:3, to gospodarze zaczęli trafiać do bramki. Niestety zabrakło czasu, by doszło do wyrównania. W 88 minucie gola dla Warty strzelił mający za sobą ponad 100 występów w Ekstraklasie Sebastian Dudek. W doliczonym czasie gry drugiego gola dla gospodarzy strzelił Karol Klyta.

Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej

23.03.2019 / 15:30 / Klasa Okręgowa „Football Factory” Warta Kamieńskie Młyny – Amator Golce 2:3 (0:0) 0:1 – 65′ Kamil Skowronek 0:2 – 72′ Bartosz Bartelak 0:3 – 87′ Kamil Skowronek 1:3 – 88′ Sebastian Dudek 2:3 – 93′ Karol Klyta

Warta Kamieńskie Młyny: Maksym Kisielov, Marek Szyndrowski, Sebastian Dudek, Krzysztof Markowski, Oskar Krawczyk, Krzysztof Mazur (10′ Tomasz Ślęzok), Rafał Bazan, Damian Daniel, Sebastian Janecki (75′ Kamil Kadłubek), Karol Klyta, Kamil Pasternak

Amator Golce: Przemysław Woldan, Tomasz Brzęczek (45′ Kamil Skowronek), Robert Brzęczek, Patryk Chajduś, Denys Dushkin, Dawid Gierczak (70′ Bartosz Bartelak), Grzegorz Kędzierski, Piotr Kotas, Dorian Matyja (80′ Dawid Żyzny), Adrian Sikorski (75′ Paweł Warchoł), Paweł Suchanek (87′ Bartłomiej Kos)

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy Okręgowej