II Liga Futsalu: Druga porażka Kmicica !

7k

Druga porażka Kmicica w Hali Polonia ! / foto: M.Mikoda

Druga porażka Kmicica w Hali Polonia ! / foto: M.Mikoda Druga porażka Kmicica w Hali Polonia ! / foto: M.Mikoda

Niestety drugą porażkę w rozgrywkach II Ligi Futsalu ponieśli podopieczni duetu trenerskiego Kościański/Czok. Częstochowianie chcieli się zrehabilitować za porażkę w pierwszym spotkaniu z FC 2016 Siemianowice Śląskie 0:5 i widać to było w ich grze. Drużyna Kmicica od początku spotkania prezentowała się lepiej na tle nowego uczestnika rozgrywek, drużyny Bongo Krapkowice, jednak w szeregach gości bardzo […]

Niestety drugą porażkę w rozgrywkach II Ligi Futsalu ponieśli podopieczni duetu trenerskiego Kościański/Czok. Częstochowianie chcieli się zrehabilitować za porażkę w pierwszym spotkaniu z FC 2016 Siemianowice Śląskie 0:5 i widać to było w ich grze. Drużyna Kmicica od początku spotkania prezentowała się lepiej na tle nowego uczestnika rozgrywek, drużyny Bongo Krapkowice, jednak w szeregach gości bardzo dobrze spisywała się defensywa, a między słupkami Szmilewski. Pierwszą bramkę w spotkaniu w 4 minucie strzelił dla gości Suchodolski. Cztery minut później na 0:2 podwyższył Pindral, a w 10 minucie na listę strzelców wpisał się Klimczak i goście prowadzili już 0:3. W 13 minucie kontaktowego gola dla Kmicica strzelił Suliński. Przed przerwą Suchodolski dopisał do swojego konta jeszcze jedną bramkę. Do przerwy Kmicic – Bongo 1:4. – Zobacz zdjęcia z meczu Kmicic – Bongo Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze i Kościański w 24 minucie pokonał bramkarza gości. Kolejne dwie bramki w 26 i 31 min. strzelił dla Bongistów Paweł Nowak. Częstochowianie dalej nie odpuszczali i w 33 minucie było już 4:6 z sprawą goli Przewieźlika i Marchewki. Ostatnie trafienia dla swoich zespołów zanotowali Suchodolski dla gości oraz Suliński dla gospodarzy. Kibice zobaczyli w Hali Polonia aż 12 goli ! WLKS Kmicic Częstochowa – Bongo Krapkowice 5-7 (1-4) Bramki: 2x Suliński, Kościański, Przewieźlik, Marchewka – 3x Suchodolski, 2x Nowak, Pindral, Klimczak – Zobacz zdjęcia z meczu Kmicic – Bongo Kmicic: Kuczera K, Gierczak, Korbela, Marchewka, Bartoszek oraz Kuczera W, Łatka, Pałyga, Przewieźlik, Kościański, Suliński, Dushkin, Kędzierski Bongo: Szmilewski, Łapszyński, Suchodolski, Pindral, Nowak oraz Staroń, Przybyła, Klimczak, Zwoliński – Zobacz aktualną tabelę oraz wyniki 2 Ligi Futsalu Źródło: M.Mikoda / laczynaspilka.pl / bongokrapkowice.futbolowo.pl