fbpx
niedziela, 7 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

Tomas Petrasek: ciężarki już były, czas na boisko

Tomas Petrasek: ciężarki już były, czas na boiskoPodczas meczu Rakowa Częstochowa z Cracovią zadaliśmy kilka pytań Tomasowi Petraskowi. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.Źródło:...

Informacja odnośnie przebudowy MPS „Raków” | 23.03

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Jak w każdy poniedziałek zapraszamy Was na porcję informacji dotyczącą przebudowy MSP „Raków”.

Miejscy urzędnicy są w stałym kontakcie z przedstawicielami Ministerstwa Sportu i Turystyki. Trwa kompletowanie niezbędnej dokumentacji, która pozwoli na podpisanie umowy o dofinansowanie projektu przebudowy MSP „Raków”. 

 

Potwierdzamy informację o odwołaniu się konsorcjum firm Stadion Pro i Granit-Tec od wyniku procedury przetargowej. W normalnych okolicznościach roszczenia dotyczące rozstrzygnięcia przetargu zostałyby rozpatrzone w ciągu dwóch tygodni, a dodatkowe opóźnienie jest spowodowane tym, że w związku z panującą w Polsce pandemią koronawirusa, Krajowa Izba Odwoławcza zawiesiła orzekanie.

 

– Z informacji na stronie Urzędu Zamówień Publicznych, rozpatrywanie i praca KIO zostały zawieszone. Odwołanie wpłynęło do nas w poprzednim tygodniu i wiem z doświadczenia, że w normalnych okolicznościach mielibyśmy już jakąś informację z KIO o tej sprawie, a nic nie dostaliśmy, więc pewne jest to, że sprawa nie będzie rozpatrywana w normalnym terminie. Niestety my nie możemy podpisać umowy do czasu, kiedy nie będzie rozpatrzone odwołanie – powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Zachodniego” Michał Konieczny, naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych UM w Częstochowie.

 

Przypomnijmy, 13 marca Urząd Miasta w Częstochowie wyłonił wykonawcę prac modernizacyjnych. Zwycięzcą przetargu została firma InterHall z Katowic. Termin dostosowania stadionu do rozgrywek wynosi w przypadku tej oferty 8 miesięcy, a gwarancja 49 miesięcy.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Skra na fali! Wygrywamy po bardzo dobrym meczu

Skra Częstochowa :Ubiegłotygodniowe starcie przeciwko Garbarni z niedzielnym meczem z rezerwami Śląska Wrocław łączyło jedynie to, że oba zakończyliśmy...
- Reklama -
- REKLAMA -