fbpx
piątek, 16 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Konopiska dziewiątym bohaterem cyklu #GMINAKIBICUJE

- REKLAMA -
- Reklama -

Raków Częstochowa :


Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Konopiska.

#GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

 

Za nami wizyty m.in. w Miedźnie, Kruszynie czy Popowie. Tym razem swoje kroki kierujemy do Konopisk. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy niedzielne starcie Rakowa z Pogonią Szczecin (8.03, g. 12.30).

 

Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat. Na Wasze zgłoszenia czekamy do soboty (7 marca), do godziny 18:00.

 

Ale to nie koniec. Już w najbliższym czasie wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Konopiska. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na dowolny mecz rundy zasadniczej. Bądźcie czujni! 

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?

 

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Drużyna, która zalicza renesans formy i walczy o ligowy byt. Przedstawiamy Hutnik Kraków

Skra Częstochowa :Kalendarz naszej drużyny w dalszym ciągu pęka w szwach, bowiem po środowej wyprawie do Ostródy, już w...
- Reklama -
- REKLAMA -