Klasa "A" gr. II

Sezon 2018/2019 Unia Rędziny Czarni Starcza Sparta Szczekociny Start Soborzyce LKS Kamienica Polska LZS Mrzygłód Orkan Rzerzęczyce Jura Niegowa Sokół Olsztyn Kmicic Kruszyna Pilica Koniecpol KS Złoty Potok Metal Rzeki Wielkie Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
REKLAMA
REKLAMA

Tabela Klasa "A" gr. II

Łącznie U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Poz. Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1 Unia Rędziny  Unia Rędziny 26 66 21 3 2 71-18 13 39 13 0 0 46-7 13 27 8 3 2 25-11
2 Czarni Starcza  Czarni Starcza 26 65 21 2 3 102-25 13 34 11 1 1 51-6 13 31 10 1 2 51-19
3 awans o kilka pozycji Sparta Szczekociny  Sparta Szczekociny 26 44 13 5 8 49-40 13 21 6 3 4 26-14 13 23 7 2 4 23-26
4 spadek o kilka pozycji Start Soborzyce  Start Soborzyce 26 42 12 6 8 64-51 13 28 8 4 1 43-21 13 14 4 2 7 21-30
5 LKS Kamienica Polska  LKS Kamienica Polska 26 40 12 4 10 72-53 13 27 9 0 4 49-23 13 13 3 4 6 23-30 2 4 1 1 0 2-1
6 LZS Mrzygłód  LZS Mrzygłód 26 40 12 4 10 74-48 13 25 8 1 4 40-15 13 15 4 3 6 34-33 2 1 0 1 1 1-2
7 awans o kilka pozycji Orkan Rzerzęczyce  Orkan Rzerzęczyce 26 33 9 6 11 52-53 13 18 5 3 5 30-25 13 15 4 3 6 22-28 4 7 2 1 1 6-3
8 spadek o kilka pozycji Jura Niegowa  Jura Niegowa 26 33 9 6 11 54-54 13 17 4 5 4 35-30 13 16 5 1 7 19-24 4 5 1 2 1 4-4
9 Sokół Olsztyn  Sokół Olsztyn 25 33 10 3 12 39-46 11 20 6 2 3 21-10 14 13 4 1 9 18-36 4 4 1 1 2 4-7
10 Kmicic Kruszyna  Kmicic Kruszyna 26 29 9 2 15 37-57 13 19 6 1 6 23-29 13 10 3 1 9 14-28 2 3 1 0 1 4-1
11 Pilica Koniecpol  Pilica Koniecpol 26 29 9 2 15 37-65 13 16 5 1 7 15-29 13 13 4 1 8 22-36 2 3 1 0 1 1-4
12 KS Złoty Potok  KS Złoty Potok 26 25 7 4 15 37-67 14 14 4 2 8 19-39 12 11 3 2 7 18-28
13 Metal Rzeki Wielkie  Metal Rzeki Wielkie 25 21 5 6 14 46-75 13 13 3 4 6 30-33 12 8 2 2 8 16-42
14 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 26 16 5 1 20 28-110 13 15 5 0 8 18-35 13 1 0 1 12 10-75

Wiadomości

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

W naszym serwisie dostępne są już terminarze rundy wiosennej we wszystkich ligach seniorskich w regionie!
Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Podokręg Częstochowa ŚlZPN opublikował terminarze rozgrywek w rundzie jesiennej w Klasach "A" i Klasach "B"!
W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca w Widzowie odbędzie się mecz barażowy o awans i grę w Klasie "A" w sezonie...
REKLAMA
Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze w dwóch grupach częstochowskiej Klasy "A" oraz Klasie "A" Lubliniec.