Klasa "A" gr. II - tabela "jesień" / "wiosna"

Sezon 2020/2021
REKLAMA
REKLAMA

Tabela "NA JESIEŃ" Klasa "A" gr. II

Poz. Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1 LKS Kamienica Polska  LKS Kamienica Polska 12 33 11 0 1 45-14
2 Lot Konopiska  Lot Konopiska 12 31 10 1 1 45-17
3 Jura Niegowa  Jura Niegowa 12 30 10 0 2 45-21
4 Olimpia Huta Stara  Olimpia Huta Stara 12 24 8 0 4 30-17
5 Pilica Koniecpol  Pilica Koniecpol 12 21 7 0 5 23-20
6 Czarni Starcza  Czarni Starcza 12 19 6 1 5 48-23
7 LZS Mrzygłód  LZS Mrzygłód 12 19 6 1 5 29-28
8 GKS Koziegłowy  GKS Koziegłowy 12 17 5 2 5 18-17
9 Start Soborzyce  Start Soborzyce 12 11 3 2 7 23-34
10 Sokół Olsztyn  Sokół Olsztyn 12 10 3 1 8 20-36
11 Unia Masłońskie  Unia Masłońskie 12 7 2 1 9 19-48
12 Orkan Rzerzęczyce  Orkan Rzerzęczyce 12 4 1 1 10 13-48
13 KS Złoty Potok  KS Złoty Potok 12 3 1 0 11 14-49
14 Polonia Poraj  Polonia Poraj 0 0 0 0 0 0-0

Tabela "NA WIOSNĘ" Klasa "A" gr. II

Poz. Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1 Lot Konopiska  Lot Konopiska 12 34 11 1 0 50-10
2 LKS Kamienica Polska  LKS Kamienica Polska 12 27 9 0 3 29-15
3 Czarni Starcza  Czarni Starcza 12 26 8 2 2 23-13
4 Jura Niegowa  Jura Niegowa 12 24 7 3 2 29-16
5 GKS Koziegłowy  GKS Koziegłowy 12 22 7 1 4 38-25
6 Olimpia Huta Stara  Olimpia Huta Stara 12 20 6 2 4 31-20
7 KS Złoty Potok  KS Złoty Potok 12 19 6 1 5 25-22
8 Pilica Koniecpol  Pilica Koniecpol 12 16 5 1 6 25-23
9 Start Soborzyce  Start Soborzyce 12 16 5 1 6 21-22
10 Sokół Olsztyn  Sokół Olsztyn 12 10 3 1 8 16-33
11 Unia Masłońskie  Unia Masłońskie 12 7 2 1 9 17-42
12 Orkan Rzerzęczyce  Orkan Rzerzęczyce 12 6 2 0 10 15-42
13 Polonia Poraj  Polonia Poraj 0 0 0 0 0 0-0
14 LZS Mrzygłód  LZS Mrzygłód 12 0 0 0 12 0-36
REKLAMA
REKLAMA

Wiadomości

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

W naszym serwisie dostępne są już terminarze rundy wiosennej we wszystkich ligach seniorskich w regionie!
Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Podokręg Częstochowa ŚlZPN opublikował terminarze rozgrywek w rundzie jesiennej w Klasach "A" i Klasach "B"!
W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca w Widzowie odbędzie się mecz barażowy o awans i grę w Klasie "A" w sezonie...
REKLAMA
Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze w dwóch grupach częstochowskiej Klasy "A" oraz Klasie "A" Lubliniec.