Klasa "A" gr. II

Sezon 2020/2021 Lot Konopiska LKS Kamienica Polska Jura Niegowa Czarni Starcza Olimpia Huta Stara GKS Koziegłowy Pilica Koniecpol Start Soborzyce KS Złoty Potok Sokół Olsztyn LZS Mrzygłód Unia Masłońskie Orkan Rzerzęczyce Polonia Poraj
REKLAMA
REKLAMA

Tabela Klasa "A" gr. II

Łącznie U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Poz. Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1 Lot Konopiska  Lot Konopiska 24 65 21 2 1 95-27 12 36 12 0 0 47-11 12 29 9 2 1 48-16
2 LKS Kamienica Polska  LKS Kamienica Polska 24 60 20 0 4 74-29 12 33 11 0 1 30-10 12 27 9 0 3 44-19
3 Jura Niegowa  Jura Niegowa 24 54 17 3 4 74-37 12 29 9 2 1 42-17 12 25 8 1 3 32-20
4 Czarni Starcza  Czarni Starcza 24 45 14 3 7 71-36 12 28 9 1 2 49-20 12 17 5 2 5 22-16
5 Olimpia Huta Stara  Olimpia Huta Stara 24 44 14 2 8 61-37 12 22 7 1 4 29-18 12 22 7 1 4 32-19
6 GKS Koziegłowy  GKS Koziegłowy 24 39 12 3 9 56-42 12 23 7 2 3 28-20 12 16 5 1 6 28-22
7 Pilica Koniecpol  Pilica Koniecpol 24 37 12 1 11 48-43 12 22 7 1 4 27-16 12 15 5 0 7 21-27
8 Start Soborzyce  Start Soborzyce 24 27 8 3 13 44-56 12 12 3 3 6 25-26 12 15 5 0 7 19-30
9 KS Złoty Potok  KS Złoty Potok 24 22 7 1 16 39-71 12 9 3 0 9 21-41 12 13 4 1 7 18-30
10 Sokół Olsztyn  Sokół Olsztyn 24 20 6 2 16 36-69 12 15 5 0 7 20-35 12 5 1 2 9 16-34
11 LZS Mrzygłód  LZS Mrzygłód 24 19 6 1 17 29-64 12 9 3 0 9 11-33 12 10 3 1 8 18-31
12 Unia Masłońskie  Unia Masłońskie 24 14 4 2 18 36-90 12 4 1 1 10 16-46 12 10 3 1 8 20-44
13 Orkan Rzerzęczyce  Orkan Rzerzęczyce 24 10 3 1 20 28-90 12 7 2 1 9 15-38 12 3 1 0 11 13-52
14 Polonia Poraj  Polonia Poraj 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0

Wiadomości

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

W naszym serwisie dostępne są już terminarze rundy wiosennej we wszystkich ligach seniorskich w regionie!
Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Podokręg Częstochowa ŚlZPN opublikował terminarze rozgrywek w rundzie jesiennej w Klasach "A" i Klasach "B"!
W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca w Widzowie odbędzie się mecz barażowy o awans i grę w Klasie "A" w sezonie...
REKLAMA
Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze w dwóch grupach częstochowskiej Klasy "A" oraz Klasie "A" Lubliniec.