Porażka po kontrowersjach. W Pruszkowie bez punktów

Skra Częstochowa : Doskonała passa naszej drużyny została w niedzielę (21.06) przerwana w Pruszkowie. Skra przegrała ze Zniczem 1:2, ale po meczu więcej będzie się niestety mówić o błędach sędziego Pawła Kukli. – Powinny zostać odgwizdane dla nas dwa ewidentne rzuty karne, a w 15. minucie dodatkowo czerwona kartka dla rywali. Szkoda, że w drugiej […]

Skra Częstochowa :

Doskonała passa naszej drużyny została w niedzielę (21.06) przerwana w Pruszkowie. Skra przegrała ze Zniczem 1:2, ale po meczu więcej będzie się niestety mówić o błędach sędziego Pawła Kukli. – Powinny zostać odgwizdane dla nas dwa ewidentne rzuty karne, a w 15. minucie dodatkowo czerwona kartka dla rywali. Szkoda, że w drugiej lidze nie ma […]

Artykuł Porażka po kontrowersjach. W Pruszkowie bez punktów pochodzi z serwisu KS Skra Częstochowa.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Skry Częstochowa

Źródło : Skra Częstochowa / Mariusz Rajek