fbpx
środa, 21 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Działacz

Tag: działacz

Szczepan Hyra (pierwszy z lewej) był w przeszłości związany z Okszą Łobodno oraz Gromem Miedźno / foto: futsalklobuck.pl

Z żałobnej karty – Nie żyje Szczepan Hyra!

Dotarła do nas bardzo smutna informacja! W wieku 49 lat zmarł Szczepan Hyra, były zawodnik Okszy Łobodno, działacz piłkarski, trener Gromu Miedźno w latach 2003-2006....

W środę odbędzie się VII Memoriał im. Jana Basińskiego

W środę 22 sierpnia na boiskach MSP "Raków" rozegrany zostanie VII Memoriał im. Jana Basińskiego - legendy Rakowa. Najpierw był piłkarzem i występował w częstochowskim Klubie przez 16 lat. Następnie pozostał na Limanowskiego jako szkoleniowiec pierwszej drużyny, a także zespołów młodzieżowych.

Z żałobnej karty – Stefan Jelonek nie żyje!

W nocy z 12 na 13 marca zmarł Stefan Jelonek, wieloletni piłkarz, trener, działacz, a także Prezes Honorowy KS Unia Kalety. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 16 marca, msza święta pogrzebowa o godzinie 12 w Kościele pw. św. Józefa w Kaletach-Jędrysku.

Z żałobnej karty: Janusz Gołda nie żyje !

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. W poniedziałek zmarł długoletni działacz piłkarski Podokręgu i CzOZPN Janusz Gołda Pogrzeb odbędzie się czwartek 7 września o godzinie 12:00 w kościele pw. Piotra i Pawła przy ulicy Wręczyckiej po czym nastąpi złożenie urny na cmentarzu przy ul.Rocha

To będzie już VI Memoriał im. Jana Basińskiego

W niedzielę 30 lipca na 3-ch boiskach rozegrany zostanie VI Memoriał im. Jana Basińskiego - legendy Rakowa. Najpierw był piłkarzem i występował w częstochowskim Klubie przez 16 lat. Następnie pozostał na Limanowskiego jako szkoleniowiec pierwszej drużyny, a także zespołów młodzieżowych. Do Częstochowy na ten turniej przyjadą między innymi Odra Opole, SMS Łódź czy Korona Kielce.

Młodzi piłkarze zagrają na Victorii w Memoriale im. Zbigniewa Kuczery

W piątek 16 czerwca na stadionie Victorii przy ul. Krakowskiej z udziałem 6-ciu zespołów złożonych z młodziutkich piłkarzy do lat 9-ciu rozegrany zostanie ii Memoriał poświęcony pamięci Zbigniewa Kuczery.

Memoriał im. Zbigniewa Kuczery w piątek na boisku Victorii

Memoriał im. Zbigniewa Kuczery w piątek na boisku Victorii

Z żałobnej karty – Longin Bogucki nie żyje!

W poniedziałek 8 maja zmarł były zawodnik, wieloletni gospodarz obiektu i działacz „Warty” Mstów, Longin Bogucki. Miał 73 lata. Msza pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 11 maja, o godz.16 w Kościele parafialnym w Mstowie.

Z żałobnej karty – Wojciech Potiomkin nie żyje!

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. W sobotę 29 kwietnia w wieku 78 lat zmarł Wojciech Potiomkin, były zawodnik, a później trener w kilku Klubach z regionu częstochowskiego. Jego serce jednak najbardziej biło dla Victorii, której był piłkarzem w najlepszych latach dla klubu z ulicy Krakowskiej 80.

Z żałobnej karty – Dariusz Szymanek nie żyje!

Smutna informacja dotarła do naszej redakcji. W wieku 55 lat zmarł nagle były prezes LKS Sparty Lubliniec, obecny członek i wieloletni działacz. To niepowetowana strata dla środowiska piłkarskiego nie tylko naszego regionu.