fbpx
Strona główna Tagi Kadra

Tag: kadra

Krzysztof Łazowski jest zawodnikiem lidera Klasy Okręgowej "Football Factory" - Znicza Kłobuck / foto: slzpn.katowice.pl

Krzysztof Łazowski powołany do kadry Śląskiego ZPN!

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia Kadrę Śląskiego ZPN powołaną na mecz w ramach Region’s CUP- Mistrzostwa...
Krzysztof Łazowski jest zawodnikiem lidera Klasy Okręgowej "Football Factory" - Znicza Kłobuck / foto: slzpn.katowice.pl

Krzysztof Łazowski w ciągu roku pokonał drogę z Klasy „A” do Kadry Śląska...

Krzysztof Łazowski rok temu grał w Klasie A, a dzisiaj jest kandydatem do Reprezentacji Śląska Amatorów, przygotowującej się do występów w tegorocznych eliminacjach UEFA...

Kadra Rakowa na obóz w Zielonce

W rozpoczynającym się w poniedziałek obozie przygotowawczym w Zielonce weźmie udział 23 zawodników. Raków w hotelu Trylogia będzie przebywał od 3 do 11 lipca. Podopieczni trenera Marka Papszuna rozegrają w tym czasie dwa sparingi. W środę czerwono-niebiescy zmierzą się ze Śląskiem Wrocław, a w sobotę z Legionovią Legionowo.

Pierwsze ruchy kadrowe w Rakowie

Zarząd RKS Raków Częstochowa S.A wspólnie ze sztabem szkoleniowym podjął pierwsze decyzje dotyczące kadry zespołu na nowy sezon.

Robert Brzęczek zagrał przeciwko Turcji

Robert Brzęczek pojawił się w podstawowym składzie reprezentacji Polski do lat 19, w meczu towarzyskim przeciwko Turcji. Pomocnik Rakowa spędził na boisku czterdzieści pięć minut.

Mikołaj Biegański ze Skry z kadrze Polski w kategorii U-13

Trenerzy reprezentacji Polski do lat 12 i 13 Bartłomiej Zalewski i Robert Wójcik powołali zawodników na towarzyskie mecze ze Słowacją. Spotkania odbędą się 17 listopada we Wrocławiu. W kadrze U-13 znalazł się młody bramkarz ze Skry Częstochowa Mikołaj Biegański.

Kolejny test mecz dla młodych piłkarzy

Kadra CzOZPN młodych piłkarzy z rocznika 2003 i 2004 rozegra kolejny test mecz. We wtorek 24 czerwca o g. 17:00 na obiekcie Sparty w Zabrzu przeciwnikami będą rówieśnicy z kadry Zabrza.

Jak będzie wyglądała kadra Rakowa na nowy sezon?

Wielu kibiców zastanawia się jak będzie wyglądała kadra Rakowa w przyszłym sezonie. Zarząd klubu od poniedziałku rozmawia z zawodnikami na temat ich przyszłości przy Limanowskiego.

Robert Brzęczek ponownie powołany na konsultacje młodzieżowej kadry

Piłkarz Rakowa Robert Brzęczek został powołany na konsultacje kadry Polski do lat 18.

Były konsultacje, teraz będzie mecz

W środę 28 maja o godzinie 17 30 w Chorzowie na obiektach Wyzwolenia (boisko ze sztuczną murawą) odbędzie się mecz Kadry Częstochowy rocznik 2003 i 2004 z Kadrą Katowic.
×