fbpx
Strona główna Tagi Rozgrywki szkolne

Tag: rozgrywki szkolne

Młodzież ze szkół budowlanych walczyła w turnieju futsalu

W częstochowskiej hali Polonia rozegrano "Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Szkół Budowlanych w Futsalu". Zorganizowaną przy współpracy Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego i Zespołu Szkół Technicznych w Częstochowie imprezę wygrali goście z Żor.

ZSB Żory zwycięzcą futsalowego turnieju w Hali „Polonia”

Z udziałem 10 drużyn rozegrano w Hali Polonia Wojewódzki Turniej Szkół Budowlanych w Futsalu. Impreza odbyła się się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego i Prezydenta Miasta Częstochowy.

I Turniej Piłki Nożnej Chłopców – zagrają reprezentacje ze szkół gimnazjalnych

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie zaprasza reprezentacje szkół gimnazjalnych do udziału w I Turnieju Piłki Nożnej Chłopców , który odbędzie się 14 maja 2013 r. na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Limanowskiego 83. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 9.00.

Od poniedziałku piłkarze wracają na boiska !

Przez dwie kolejki piłkarze nie grali meczów o ligowe punkty. Tak było w każdej lidze, w każdej klasie rozgrywkowej. Powód odwołania rozgrywek był tragiczny, a to co stało się pod Smoleńskiem chyba na zawsze zostanie w naszej pamięci. Piłkarze po tych smutnych dniach wracają na boiska.
×