fbpx
Strona główna Tagi Stradom

Tag: Stradom

W sobotę 12 stycznia zagrają ku pamięci Michała Kobusa!

Już 12 stycznia (sobota) w Hali Sportowej przy boisku KS Stradom w Częstochowie - rozegrana zostanie kolejna już edycja Halowego Turnieju Piłkarskiego poświęconego tragicznie...

KS Stradom-AJD Częstochowa zaprasza na młodzieżowe turnieje halowe

Klub Sportowy „Stradom-AJD” Częstochowa zaprasza na halowe młodzieżowe turnieje piłkarskie , które odbędą się w hali przy boisku sportowym klubu.

KS Stradom świętował 80. urodziny. Była jubileuszowa gala i sportowy festyn

Ostatnie dni były wyjątkowe dla Klubu Sportowego Stradom i jego sympatyków. W auli częstochowskiej AJD oraz na stadionie przy ul. Sabinowskiej odbyły się uroczystości związane z 80 rocznicą powstania tego zasłużonego dla Częstochowy klubu.

KS Stradom świętuje 80. urodziny i zaprasza na festyn

Klub Kulturalno-Sportowy Stradom Częstochowa powstał przy zakładach włókienniczych w 1934 roku. Jubileuszowe uroczystości odbędą się w sobotę w auli częstochowskiej AJD. W niedzielę na stadionie przy ul. Sabinowskiej zaplanowano sportowy festyn połączony z Dniem Dziecka.

Festyn Jubileuszowy – 80 lat KS Stradom Częstochowa

Sporo się będzie działo w niedzielę 1 czerwca na stadionie przy ul. Sabinowskiej 11/23. Swój Jubileusz 80-lecia istnienia będzie obchodził Klub Sportowy Stradom Częstochowa.

„Okręgówka” – czy w grze o awans liczą się już tylko 2 zespoły?

W weekend piłkarze częstochowskiej "okręgówki" rozegrają 20 kolejkę spotkań. Lider i wicelider tabeli grać będą na swoich boiskach ale o punkty wcale łatwo im nie będzie.

Współpraca rozpoczęta! Raków, Victoria, Stradom

W jedności siła! Z takiego założenia wyszli prezesi: Rakowa, Victorii i Stradomia, którzy w środę podczas wspólnie zorganizowanej konferencji prasowej podpisali umowę o współpracy. – Myślimy globalnie o częstochowskiej piłce – mówili jednym głosem włodarze trzech częstochowskich klubów piłkarskich.
×