fbpx
Strona główna Tagi Superpuchar

Tag: Superpuchar

[FOTO] Piłkarska karuzela rozkręca się na dobre!

Za nami dwie kolejki w Nice 1 lidze oraz inauguracyjna kolejka w III lidze. W najbliższy weekend do rozgrywek włączą się IV-ligowcy oraz piłkarze z "okręgówki". Póki co zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć zdjęcia z sobotnich meczów: Skry (III liga), o Superpuchar Klasy "B" oraz ze sparingu Victorii z Rakowem II.

[FOTO] Superpuchar Klasy „B” dla Alkasu Aleksandria

W sobotnie popołudnie w Olsztynie rozegrany został mecz o Superpuchar Klasy "B" w którym naprzeciwko siebie stanęły zespoły Dąbrowianki Dąbrowa Zielona i Alkasu Aleksandria.

Superpuchar Klasy „B” – sobota 5 sierpnia g. 17:30

W Olsztynie na neutralnym boisku w sobotnie popołudnie 5 sierpnia o godz. 17:30 rozpocznie się mecz o Superpuchar pomiędzy mistrzami Klasy "B" (za miniony sezon). O trofeum Podokręgu Częstochowa zagrają Dąbrowianka Dąbrowa Zielona i Alkas Aleksandria

Bayern z pierwszym trofeum w nowym sezonie

Bayern z pierwszym trofeum w nowym sezonie

Grad goli w meczach o Superpuchary Podokręgu Częstochowa

W niedzielę na neutralnym terenie czyli boisku Gromu w Miedźnie rozegrane zostały 2 mecze o Superpuchary Podokręgu Częstochowa. W pierwszym meczu grali mistrzowie Klasy "B" gr.I i gr.II za poprzedni sezon. W drugim spotkaniu bój stoczyli mistrzowie Klasy "A" gr.I i gr.II także za sezon 2015/2016.
×