fbpx

Umowa o przebudowę MSP „Raków” podpisana!

- Reklama -[]

Raków Częstochowa :


We wtorek, 21 lipca, na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 doszło do uroczystego podpisania umowy pomiędzy Gminą Miastem Częstochowa a firmą InterHall Sp. z o.o o modernizację MSP „Raków”.

Wtorkowa konferencja prasowa składała się z trzech części. W pierwszej głos zabrali nasi goście: prezydent miasta Częstochowy – Pan Krzysztof Matyjaszczyk, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o. – Pan Szymon Kurdziel, prezes zarządu Rakowa Częstochowa – Pan Wojciech Cygan oraz senator Pan Artur Warzocha. W drugiej części doszło do uroczystego podpisania umowy o modernizację MSP „Raków” przez wszystkie zainteresowane strony. Na zakończenie spotkania prezydent miasta Częstochowy, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o. oraz prezes zarządu Rakowa symbolicznie odkręcili trzy krzesełka ze stadionu. 

 

– Po długim, wyczerpującym meczu, po dogrywkach i rzutach karnych udało się zakończyć z sukcesem proces dochodzenia do tego, byśmy mogli dziś podpisać umowę z wykonawcą modernizacji stadionu. Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w tym meczu. Kamień spada mi z serca, bo jest to temat, który ciążył mi przez długi czas. Cieszę się, że możemy dziś mówić o sukcesie – powiedział Pan Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent miasta Częstochowa.

 

– Dziękujemy bardzo za zaufanie. Cieszymy się, że Raków Częstochowa jest kolejnym ekstraklasowym klubem, który został klientem naszej spółki. Mamy nadzieję, że spotkamy się za osiem miesięcy i obiekt będzie wyglądał zupełnie inaczej, niż dzisiaj – powiedział Pan Szymon Kurdziel, właściciel firmy InterHall Sp. z o.o.

 

– Jest to bardzo ważny moment, na który wiele osób czekało. Dzisiaj pokazujemy, że modernizacja stadionu to nie opowieść, a fakty i czyny, które chcemy wprowadzić w życie. Czekamy na jak najszybszy powrót do domu – powiedział Pan Wojciech Cygan, prezes zarządu Rakowa Częstochowa.

 

Całą konferencję prasową, na której nastąpiło podpisanie umowy, obejrzysz TUTAJ.

 

Galerię zdjęć z uroczystego zawarcia umowy znajdziesz TUTAJ.

To jet tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

[]

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -[]

Ostatnie

Victoria Częstochowa i Stradom Częstochowa w turnieju finałowym U – 10 „Silesia Cup 2021”

We wtorek, 15 czerwca br. boisko sportowe we Wręczycy Wielkiej gościło pięć zespołów walczących w turnieju eliminacyjnym Podokręgu Częstochowa...
- Reklama -[]
- REKLAMA -[]