REKLAMA
REKLAMA

Radunia Stężyca na drodze Skry Częstochowa

Udostępnij :
Punktualnie w samo południe w sobotę 30 marca 2024 Skra Częstochowa zmierzy się w Stężycy z tamtejszą Radunią. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się w Częstochowie wynikiem 1:1.

Drużyna Skry Częstochowa, trenowana przez Konrada Geregę, przygotowuje się do rywalizacji z Radunią Stężyca – zespołem umiejscowionym w barażowej strefie tabeli

Skrzacy już w tym sezonie mierzyli się z silnymi przeciwnikami, takimi jak Kotwica Kołobrzeg czy Chojniczanka Chojnice, notując zwycięstwo i remis. Teraz przed nimi Radunia Stężyca, z którą w rundzie jesiennej podzielili się punktami, remisując 1:1. Częstochowianie mają nadzieję na kolejne punkty w starciu z zespołami z ligowego topu.

Kibice z pewnością mogą spodziewać się dobrej gry obu zespołów w nadchodzący weekend. Czy Skra Częstochowa zdoła wykorzystać swoją szansę na dobry bilans w starciach z czołówką ligi? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – emocji na pewno nie zabraknie.

Spotkanie pomiędzy Radunią a Skrą sędziować będzie Aleksander Borowiak z Poznania. Jego asystentami będą Maciej Cebulski i Łukasz Siercha.

- Wyniki i tabela 2 liga

 

REKLAMA