-->

Zapowiedź 28. kolejki częstochowskiej Klasy Okręgowej: Emocje sięgają zenitu!

Udostępnij :
Przed nami 28 kolejka częstochowsko-lublinieckiej Klasy Okręgowej, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Po ostatnich zmaganiach w 27 kolejce, w której nie zabrakło niespodzianek i zaciętych pojedynków, tabela stała się jeszcze bardziej wyrównana.

W miniony weekend kibice mieli okazję zobaczyć kilka interesujących spotkań. W czwartek Lotnik Kościelec zremisował 2:2 ze Stradomem Częstochowa. Sobota przyniosła wysokie zwycięstwo Amatora Golce nad Mechanikiem Kochcice (5:2) oraz remis Jedności Boronów z Unią Kalety (2:2). Skra II Częstochowa pewnie pokonała Liswartę Popów 4:0. Niedziela przyniosła niespodziankę w Pankach, gdzie Liswarta Krzepice wygrała 2:1 z KS Panki. Sparta Szczekociny minimalnie pokonała Wartę Kamieńskie Młyny 1:0. We wtorek Orzeł Kiedrzyn zwyciężył z Lotem Konopiska 3:1.

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Aktualna tabela Klasy Okręgowej

Po 27 kolejce na czele tabeli znajdują się Zieloni Żarki, KS Panki oraz Skra II Częstochowa, wszystkie z dorobkiem 52 punktów. Tuż za nimi, z dwoma punktami mniej, plasuje się Liswarta Krzepice. W dolnej części tabeli sytuacja jest równie napięta, choć spadek do Klasy "A" grozi tylko jednej drużynie. Ze względu na wycofanie się MLKS-u Woźniki, prawdopodobnie żadna drużyna nie opuści Klasy Okręgowej w tym sezonie, ale zawsze warto grać do końca żeby zająć jak najwyższą lokatę w końcowej tabeli.

tabela Klasa Okręgowa

Zestaw par 28 kolejki Klasy Okręgowej

W nadchodzący weekend czekają nas kolejne emocjonujące mecze:

Sobota, 08-06-2024:

Niedziela, 09-06-2024:

Największe emocje wzbudza spotkanie Unii Kalety z liderem tabeli, Zielonymi Żarki. Również mecz Stradomia z KS Panki może mieć duży wpływ na układ czołówki tabeli.

Zapowiada się niezwykle emocjonujący weekend z piłką nożną w regionie częstochowskim. Kibice z pewnością nie będą zawiedzeni!

- Wyniki i tabela Klasa Okręgowa

Źródło : własne

REKLAMA