Klasa "A" gr.I

Sezon 2001/2002 Pilica Koniecpol Orkan Rzerzęczyce Płomień Kuźnica Marianowa Unia Rędziny Polonia Poraj Olimpia Huta Stara Skra Częstochowa Piast Lubojna Junior Szarlejka
REKLAMA
REKLAMA

Tabela Klasa "A" gr.I

Łącznie U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Poz. Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1 Pilica Koniecpol  Pilica Koniecpol 18 44 14 2 2 41-13 9 25 8 1 0 21-6 9 19 6 1 2 20-7
2 Orkan Rzerzęczyce  Orkan Rzerzęczyce 18 41 13 2 3 43-21 9 24 8 0 1 26-11 9 17 5 2 2 17-10 2 3 1 0 1 4-3
3 Płomień Kuźnica Marianowa  Płomień Kuźnica Marianowa 18 41 13 2 3 48-15 9 22 7 1 1 22-7 9 19 6 1 2 26-8 2 3 1 0 1 3-4
4 Unia Rędziny  Unia Rędziny 18 31 9 4 5 35-28 9 15 4 3 2 12-10 9 16 5 1 3 23-18
5 Polonia Poraj  Polonia Poraj 18 27 8 3 7 37-31 9 16 5 1 3 21-14 9 11 3 2 4 16-17
6 Olimpia Huta Stara  Olimpia Huta Stara 18 20 5 5 8 25-35 9 11 3 2 4 12-18 9 9 2 3 4 13-17
7 Skra Częstochowa  Skra Częstochowa 18 16 4 4 10 20-30 9 6 1 3 5 9-15 9 10 3 1 5 11-15 2 4 1 1 0 2-1
8  Orkan Gnaszyn 18 16 4 4 10 24-36 9 8 2 2 5 12-20 9 8 2 2 5 12-16 2 1 0 1 1 1-2
9 Piast Lubojna  Piast Lubojna 18 13 4 1 13 13-51 9 7 2 1 6 9-26 9 6 2 0 7 4-25
10 Junior Szarlejka  Junior Szarlejka 18 7 2 1 15 15-41 9 3 1 0 8 11-19 9 4 1 1 7 4-22

Wiadomości

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

Terminarz Klasy Okręgowej oraz Klasy A i B Lubliniec

W naszym serwisie dostępne są już terminarze rundy wiosennej we wszystkich ligach seniorskich w regionie!
Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Terminarze rundy wiosennej w Klasach A i B

Podokręg Częstochowa ŚlZPN opublikował terminarze rozgrywek w rundzie jesiennej w Klasach "A" i Klasach "B"!
W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W niedzielę baraż o awans do Klasy A

W najbliższą niedzielę, 12 czerwca w Widzowie odbędzie się mecz barażowy o awans i grę w Klasie "A" w sezonie...
REKLAMA
Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

Weekendowe granie w Klasach "A". Nasze typy

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze w dwóch grupach częstochowskiej Klasy "A" oraz Klasie "A" Lubliniec.