fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„Puchar Na Zachętę” już szósty raz w Pankach

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 27 stycznia w hali sportowej w Pankach odbędzie się 6 edycja turnieju piłki nożnej o „Puchar Na Zachętę”. Sportowa impreza rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.20.

Do rywalizacji stanie 8 drużyn, które złożone będą z amatorów, ligowców, młodzieżowców i oldbojów. W turnieju zagrają następujące ekipy: JM Mebel System (ubiegłoroczny mistrz), Z Borków Partyzantka, Młodzi Gniewni (w składzie m.in. Łukasz Gąsienica czy Patryk Kudła), Oldboys Panki, Koral/Dar-Bud, zespół z Olesna oraz dwie młodzieżowe drużyny z Panek.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, a mistrzowska drużyna ponadto otrzyma medale. Dla najlepszego piłkarza, strzelca i bramkarza turnieju przygotowano statuetki. Dla uczestników czekać będzie również ciepły posiłek. Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach oraz Klub Sportowy Panki.

Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MKS Myszków w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Reprezentujący Podokręg Częstochowa, MKS Myszków w I rundzie pucharowej przygody na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej pokonał LZS Krzyżanowice...
- Reklama -
- REKLAMA -