fbpx
piątek, 5 marca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Grupa mistrzowska

Tag: grupa mistrzowska

Z żałobnej karty – Jan Szołtysik nie żyje!

16 czerwca 2016 roku zmarł były Prezes Zarządu Unii Kalety Jan Szołtysik. Wcześniej był piłkarzem tego Klubu, a także działaczem i wielkim społecznikiem kaletańskiego sportu.

Albo KS Panki albo Pogoń Kamyk z awansem do IV ligi

Sobotnie mecze ostatniej już kolejki w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki" zadecydują która z drużyn : KS Panki czy Pogoń Kamyk w przyszłym sezonie zagra w IV lidze.

„Okręgówka”: zaskakujące wyniki sobotnich meczów, a w grze o awans zostały 2 zespoły

Sobotnie mecze w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki" sypnęły niespodziankami. Oznacza to, że w grze o awans do IV ligi zostały już tylko 2 drużyny.

„Okręgówka”: w sobotę mistrza jeszcze nie poznamy!

Kolejne emocje w grupie mistrzowskiej "okręgówki" czekają na kibiców w późne sobotnie popołudnie. Rozegrane zostaną wtedy 3 bardzo ważne mecze.

Zagrali awansem i … KS Panki ponownie liderem „okręgówki”

Czwartkowym meczem KS Panki - Unia Kalety rozpoczęła się przedostatnia kolejka w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki". Pozostałe mecze tej kolejki odbędą się w sobotę 11 czerwca.

„Okręgówka”: hity w Pankach i w Kamyku

Mecze KS Panki - Lotnik Kościelec oraz Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec (oba w grupie mistrzowskiej) to hity 6 kolejki rozgrywek w rundzie finałowej sezonu w częstochowskiej "okręgówce".

Po niedzielnych meczach w gr. mistrzowskiej „okręgówki” KS Panki ponownie liderem

Aż 18 goli padło w 3-ch niedzielnych meczach w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki". Liderem tabeli jest KS Panki, a do końca rozgrywek już tylko 3 kolejki.

W „okręgówce”: Pogoń Kamyk wygrała w Kaletach i jest ponownie liderem gr.mistrzowskiej

W sobotę rozegrano tylko 1 mecz w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki". W Kaletach Unia przegrała z Pogonią Kamyk, a to oznacza, że przynajmniej do zakończenia niedzielnych meczów zespół z Kamyka będzie przewodził ligowej tabeli w tej grupie.

[FOTO] W grupie mistrzowskiej „okręgówki” znów zmiana lidera

W świąteczny czwartek (Boże Ciało) dokończona została 4-ta kolejka rozgrywek w grupie mistrzowskiej częstochowskiej "okręgówki". Co kolejkę jest inny lider i pewnie będzie tak do samego końca.

KS Stradom-AJD liderem w gr.mistrzowskiej częstochowskiej „okręgówki”

W 3-ciej kolejce w grupie mistrzowskiej "okręgówki" prawie wszyscy remisowali. Prawie, bo wygrał tylko KS Stradom-AJD Częstochowa i został nowym liderem tabeli.