fbpx
wtorek, 27 lipca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Jubileusz

Tag: Jubileusz

20-lecie Herkulesa Truskolasy zwieńczone turniejem i podziękowaniami dla działaczy!

Liswarta Krzepice triumfowała w XIX Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzików D1 (2007r. i mł.) „Herkules Cup 2019”, którego głównym organizatorem był obchodzący w tym...

Liswarta Lisów gościnna dla Górnika Zabrze.

W meczu sparingowym rozegranym w sobotnie (8.09.2018) popołudnie w Lisowie, Górnik Zabrze wygrał z miejscową Liswartą 13:1. Spotkanie obu zespołów uświetniło jubileusz 50-lecia klubu z Lisowa. W zespole zabrzan pojawili się m.in. piłkarze doskonale znani z ekstraklasowych boisk Angulo, Suarez, Jimenez, Matuszek i Ryczkowski.

Górnik Zabrze zagra z Liswartą Lisów!

W sobotę 8 września o godzinie 15:00 do Lisowa przyjedzie Górnik Zabrze, który rozegra mecz towarzyski z miejscową Liswartą. Mecz odbędzie się z okazji obchodów 50-lecia lokalnego klubu.

Jubileusz 20-lecia Unii Rędziny – wyniki Halowego Turnieju Piłki Nożnej

8 drużyn zagrało w sobotę, w Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym z okazji Jubileuszu 20-lecia istnienia Unii Rędziny. W meczu finałowym Unia I Rędziny wygrała z będącymi w formie, chociaż jest już po sezonie, sędziami z OKS Częstochowa. 3-ta lokata przypadła Piastowi Przyrów.

Jubileusz 20-lecia GKS Unia Rędziny – najpierw turniej halowy, później świętowanie!

W najbliższą sobotę 25 listopada w Hali Sportowej w Rędzinach (ul.Działkowiczów 20) odbędzie się turniej halowej piłki nożnej oraz uroczystości związane z Jubileuszem 20-lecia istnienia GKS Unia Rędziny. Początek turnieju o godz. 9:00, natomiast początek jubileuszowej gali zaplanowano na godz. 16:00

Szykuje się piękny jubileusz Jakuba Błaszczykowskiego

Szykuje się piękny jubileusz Jakuba Błaszczykowskiego

Orlik Blachownia obchodził Jubileusz 10-lecia działalności.

7 stycznia w Hali Sportowej w Blachowni miała miejsce uroczysta akademia z okazji 10-lecia UKS Orlik Blachownia. Były władze Blachowni, władze CzOZPN, sponsorzy Klubu, byli trenerzy , działacze oraz przedstawiciele zaproszonych Klubów.

Zasłużeni dla Rakowa

Przed rozpoczęciem turnieju "Piłkarska Gwiazdka", w sali konferencyjnej Hali Sportowej Częstochowa odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział ludzie zasłużeni dla Rakowa. Z okazji 95-lecia naszego klubu, władze Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Częstochowskiego OZPN-u uhonorowały osoby wybitnie zasłużone dla rozwoju Rakowa.

Zainaugurowano obchody 90-lecia KS Skra Częstochowa

16 grudnia spotkaniem Zarządu Klubu KS Skra Częstochowa z Klubem Seniora KS Skra zainaugurowano obchody Jubileuszu 90-lecia Klubu z ul. Loretańskiej. Obchody trwać będą aż do 18 czerwca 2017 roku kiedy to na obiekcie właśnie przy ul. Loretańskiej odbędą się główne i finałowe uroczystości.

[FOTO] Jubileusz Lotnika Kościelec: przegrali z 14-krotnym mistrzem Polski

Z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia Lotnik Kościelec zagrał towarzyski mecz z 14-krotnym mistrzem Polski Ruchem Chorzów. Licznie przybyli kibice obejrzeli w tym meczu 9 goli. Niestety do bramki trafiali tylko goście z Chorzowa.