fbpx
czwartek, 13 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Młodzież

Tag: młodzież

Ciekawy turniej w Ostrowach z udziałem 8 młodzieżowych drużyn – wyniki

W Hali Sportowej w Ostrowach nad Okszą w niedziele 26 listopada rozegrany został turniej z udziałem 8-miu młodzieżowych zespołów (Naprzód Ostrowy I, Naprzód Ostrowy II, Orlik Blachownia, Maraton Waleńczów, Lotnik Kościelec, Płomień Czarny Las, Sokół Olsztyn, Victoria Częstochowa). Najlepszą drużyną został Orlik Blachownia, który w finale pokonał Płomień Czarny Las 3:0.

Zakończył się IX Cykl Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2017″

W sobotę 25 listopada odbył się ostatni turniej podczas IX Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Blachownia Cup 2017". Na hali w Blachowni rywalizowały zespoły z rocznika 2010. Organizatorem turnieju był UKS Orlik Blachownia we współpracy z OSiR Blachownia. Turniej odbywał się pod Patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej w Blachowni oraz Starostwa Powiatowego w Częstochowie - fundatora nagród.

Młodzi piłkarze pograją w weekend w halowych turniejach w Blachowni, Pawonkowie i Ostrowach

W weekend 25/26 listopada rozegranych zostanie kilka turniejów halowych z udziałem piłkarskiej młodzieży z różnych kategorii wiekowych. W Blachowni rywalizować będą zespoły z rocznika 2010, w Pawonkowie grać będą w sobotę Orliki, w niedzielę Młodziki, a w Ostrowach nad Okszą w niedzielnym turnieju rywalizować będą piłkarze z rocznika 2007 i młodsi. Zapraszamy w imieniu organizatorów do oglądania rywalizacji w tych turniejach bo można się przekonać jak spore już umiejętności posiadają młodzi zawodnicy.

„Orlik Cup 2017” – wyniki turniejów rozegranych 18 i 19 listopada 2017

W Blachowni rozegrane zostały 2 kolejne turnieje w ramach IX cyklu Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej. W sobotę rywalizowały zespoły z roczników 2004/2005, natomiast w niedzielę w akcji można było oglądać młodych piłkarzy z roczników 2006/2007.

„Orzeł Cup” w Pawonkowie: wyniki turniejów w kategorii skrzatów i żaków (18/19-11-2017)

W miniony weekend w Hali Sportowej w Pawonkowie rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje w ramach IX już cyklu "Orzeł Cup". Rywalizacja przebiegała w kategoriach skrzatów i żaków.

Halowe turnieje w Częstochowie, Blachowni i w Pawonkowie – 18/19 listopada

W sobotę i w niedzielę (18/19 listopada) rozegranych zostanie kilka turniejów halowych w kategoriach młodzieżowych. Aż 20 drużyn z całej Polski rywalizować będzie w częstochowskiej Hali "Polonia". Niewiele mniej zespołów grać będzie na turniejach w Blachowni i w Pawonkowie.

Młodzi piłkarze grali w Blachowni w turniejach halowych

W miniony weekend w Blachowni w ramach IX cyklu Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej "Orlik Cup" rozegrane zostały 2 turnieje halowe dla młodych piłkarzy. W sobotę (rocz. 2009) nie była prowadzona klasyfikacja bo to była forma zabawy dla młodych adeptów futbolu, natomiast w niedzielę wśród piłkarzy z rocznika 2008 najlepszy okazał się UKS Raków Częstochowa.

W weekend w Blachowni rozpoczyna się cykl turniejów halowych dla młodych piłkarzy!

W weekend 11-12 listopada w Hali Sportowej w Blachowni k/Częstochowy rozegrane zostaną 2 pierwsze turnieje w ramach IX już edycji ogólnopolskich turniejów piłki halowej. W sobotę rywalizować będą młodzi piłkarze z rocznika 2009, a w niedzielę z rocznika 2008.

2-ch piłkarzy Rakowa zagrało w reprezentacji U-20 w meczu z Holandią

Mateusz Lis i Jakub Łabojko z częstochowskiego Rakowa wystąpiło w meczu kadry U-20, która zmierzyła się z zespołem Holandii. Obaj zawodnicy przebywali na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty.

Memoriał im. Zbigniewa Kuczery w piątek na boisku Victorii

Memoriał im. Zbigniewa Kuczery w piątek na boisku Victorii