fbpx
Strona główna Tagi Modernizacja

Tag: modernizacja

Znicz będzie miał zmodernizowany stadion!

Znicz Kłobuck jest liderem Klasy Okręgowej "Football Factory" i od kilku kolejek ma już zapewniony awans do IV Ligi. Miasto Kłobuck ogłosiło przetarg na modernizację...

Piłkarzom Rakowa „grozi” awans. Gdzie będą grali?

Piłkarzom Rakowa "grozi" awans. Gdzie będą grali?

Kiedy oświetlenie na stadionie przy Limanowskiego?

W projekcie budżetu miasta na 2016 rok znalazł się wniosek, który zakłada budowę oświetlenia stadionu przy ulicy Limanowskiego. Od sezonu 2015/2016 warunkiem koniecznym do dostania licencji na grę w I lidze jest posiadanie sztucznego oświetlenia na stadionie.

Będą dodatkowe pieniądze na żużel, piłkę nożną i stadion Rakowa?

Radni proponują zmiany w budżecie. Będą dodatkowe pieniądze na żużel, piłkę nożną i stadion Rakowa?

Trwa modernizacja Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków

Trwa modernizacja Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków

[FOTO] Wynik w tym meczu był sprawą drugorzędną

W niedzielę 26 października w Olsztynie miała miejsce uroczystość oficjalnego otwarcia zmodernizowanego stadionu piłkarskiego. Imprezę uświetnił mecz Rakowa Częstochowa z Sokołem Olsztyn. II-ligowcy wygrali 5:0.

Pokazowy mecz na otwarcie zmodernizowanego boiska

W niedzielę 26 października o godz.14 symbolicznie zostanie przecięta wstęga na otwarcie zmodernizowanego boiska piłkarskiego w Olsztynie. Później rozegrany zostanie pokazowy mecz : Sokół Olsztyn - Raków Częstochowa

Stadion Sokoła w Olsztynie zmodernizowany

Trwające od marca tego roku prace budowlane na stadionie olsztyńskiego Sokoła właśnie dobiegają końca! Na obiekcie przy ul. Zielonej w Olsztynie trwają ostatnie prace wykończeniowe, piłkarze już zaznajamiają się z nową murawą, a wszyscy w Klubie nie mogą doczekać się pierwszego meczu o stawkę na zmodernizowanym stadionie.
×