Strona główna Tagi Modernizacja

Tag: modernizacja

Piłkarzom Rakowa „grozi” awans. Gdzie będą grali?

Piłkarzom Rakowa "grozi" awans. Gdzie będą grali?

Kiedy oświetlenie na stadionie przy Limanowskiego?

W projekcie budżetu miasta na 2016 rok znalazł się wniosek, który zakłada budowę oświetlenia stadionu przy ulicy Limanowskiego. Od sezonu 2015/2016 warunkiem koniecznym do dostania licencji na grę w I lidze jest posiadanie sztucznego oświetlenia na stadionie.

Będą dodatkowe pieniądze na żużel, piłkę nożną i stadion Rakowa?

Radni proponują zmiany w budżecie. Będą dodatkowe pieniądze na żużel, piłkę nożną i stadion Rakowa?

Trwa modernizacja Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków

Trwa modernizacja Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków

[FOTO] Wynik w tym meczu był sprawą drugorzędną

W niedzielę 26 października w Olsztynie miała miejsce uroczystość oficjalnego otwarcia zmodernizowanego stadionu piłkarskiego. Imprezę uświetnił mecz Rakowa Częstochowa z Sokołem Olsztyn. II-ligowcy wygrali 5:0.

Pokazowy mecz na otwarcie zmodernizowanego boiska

W niedzielę 26 października o godz.14 symbolicznie zostanie przecięta wstęga na otwarcie zmodernizowanego boiska piłkarskiego w Olsztynie. Później rozegrany zostanie pokazowy mecz : Sokół Olsztyn - Raków Częstochowa

Stadion Sokoła w Olsztynie zmodernizowany

Trwające od marca tego roku prace budowlane na stadionie olsztyńskiego Sokoła właśnie dobiegają końca! Na obiekcie przy ul. Zielonej w Olsztynie trwają ostatnie prace wykończeniowe, piłkarze już zaznajamiają się z nową murawą, a wszyscy w Klubie nie mogą doczekać się pierwszego meczu o stawkę na zmodernizowanym stadionie.
×