fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Piłkarska Gwiazdka

Tag: Piłkarska Gwiazdka

W piątek rozegrany zostanie III memoriał im. Zbigniewa Dobosza

W piątek 22 grudnia w Hali Sportowej Częstochowa Piłkarską Gwiazdkę poprzedzi III Memoriał im. Zbigniewa Dobosza

Zagraj na XII Piłkarskiej Gwiazdce !

16 i 17 grudnia odbędzie się turniej kwalifikacyjny do Piłkarskiej Gwiazdki. Organizatorzy zapraszają amatorskie drużyny do wzięcia udziału w zawodach, w których główną nagrodą będzie możliwość uczestnictwa w najlepszym turnieju piłki nożnej halowej w naszym mieście.

Znany jest już termin tegorocznej Piłkarskiej Gwiazdki

W piątek 22. grudnia w Hali Sportowej Częstochowa po raz dwunasty odbędzie się Piłkarska Gwiazdka. XII edycja odbędzie się pod hasłem: "Awans Rakowa do Nice 1 Ligi - przeżyjmy to jeszcze raz"

XI Piłkarska Gwiazdka przeszła do historii

W piątkowy wieczór w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się coroczna impreza Piłkarska Gwiazdka, w której najlepsza okazała się drużyna Piłkarskiej Gwiazdki złożona z byłych zawodników Rakowa i piłkarzy z Ekstraklasy.

W piątek 6 stycznia Piłkarska Gwiazdka !

W piątek 6 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się kolejna edycja Piłkarskiej Gwiazdki. W tym roku na parkiecie zagrają Raków Częstochowa, Reprezentacja Piłkarskiej Gwiazdki, Victoria Częstochowa, Stradom Częstochowa, Skra Częstochowa oraz Furnipol

Autobusem na Piłkarską Gwiazdkę

Na piątkowe popołudnie częstochowskie MPK przygotowało dwa autobusy, które zawiozą chętnych kibiców na Halę Sportową Częstochowa, na której odbędzie się kolejna edycja Piłkarskiej Gwiazdki

Podział na grupy w turnieju Piłkarska Gwiazdka

Poznaliśmy podział na grupy w turnieju, który odbędzie się podczas XI edycji Piłkarskiej Gwiazdki. W zawodach weźmie udział sześć zespołów. Oprócz gospodarza - RKS-u Raków - wystąpią: Reprezentacja Piłkarskiej Gwiazdki złożona z wychowanków Rakowa oraz zawodników grających w Lotto Ekstraklasie, Victoria Częstochowa, Stradom Częstochowa, Skra Częstochowa oraz Furnipol, który wygrał eliminacje do turnieju.

Po „Piłkarskiej Gwiazdce” będzie pokaz sztucznych ogni

Wiadomo już od jakiegoś czasu, że "Piłkarska Gwiazdka" odbędzie się w Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej 6 stycznia 2017 roku. Organizatorzy dopinaja szczegóły i zapowiadają wiele atracji. Jedną z nich będzie pokaz sztucznych ogni kilka minut po zakończeniu imprezu w Hali Sportowej.

Przedsprzedaż biletów na XI Piłkarską Gwiazdkę

Od poniedziałku 19 grudnia można nabywać bilety na XI edycję Piłkarskiej Gwiazdki. Cena biletu na imprezę, która odbędzie się 6 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej to 15 złotych. Dzieci do lat 12 - wstęp wolny.

Furnipol wygrał turniej kwalifikacyjny i zagra na Piłkarskiej Gwiazdce

Drugi raz z rzędu zespół Furnipolu wygrał turniej kwalifikacyjny do Piłkarskiej Gwiazdki i dołączył do pięciu drużyn, które 6 stycznia wystąpią w Hali Sportowej Częstochowa. W sobotniej rywalizacji wzięło udział dziesięć ekip. Pierwsza faza rozgrywek toczyła się w dwóch grupach. Do fazy pucharowej awansowały po dwa najlepsze zespoły.