fbpx
Strona główna Tagi Region

Tag: Region

Komu prezent na święta?

Dwa spotkanie derbowe między drużynami z regionu częstochowskiego odbędą się w Wielką Sobotę w IV lidze.

Finał Pucharu Polski – zagrają na boisku Victorii przy ul.Krakowskiej

W środę 6 kwietnia o g.16 na boisku częstochowskiej Victorii przy ul. Krakowskiej rozegrany zostanie mecz finałowy w ramach rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu CzOZPN

Czas na Kłobuck, Blachownie, Olsztyn, Herby…

Herby, Kłobuck, Wręczyca, Blachownia, Olsztyn, Poraj, Poczesna, Huta Stara B, Janów, Złoty Potok, Szczekociny to lista miejscowości, których mieszkańcy mają okazję za darmo obejrzeć najbliższy mecz Rakowa.

Fantastyczna pogoń Rakowa!

Niezwykle emocjonujący mecz mieli okazję obejrzeć kibice, którzy pomimo deszczu wybrali się dzisiaj na stadion przy ulicy Limanowskiego 83. Raków przegrywał już 0-2 z Turem Turek, aby ostatecznie wygrać 3-2!

Nie utonąć w Bałtyku

Raków wraca na Limanowskiego. W sobotę kolejna seria spotkań w II lidze. Rywalem częstochowian będzie tym razem Bałtyk Gdynia. Początek meczu o godzinie 17.

Miedź pokonana, Raków na fali !

Po rozgromieniu w minioną środę Poloni Słubice Raków nie zwalnia tempa. Dziś z kwitkiem odprawił Miedź Legnica wygrywając 2-0. Już w środę kolejne spotkanie przy ul. Limanowskiego, z Lechią Zielona Góra.

Trudne mecze „naszych” drużyn w III i w IV lidze !

W III lidze zarówno częstochowska Victoria jak i Orzeł Psary/Babienica grać będą na wyjazdach z trudnymi rywalami. W IV lidze (gr.I) z czołowej trójki w tabeli tylko lider MKS Myszków grać będzie u siebie. Skra-Wadrox Częstochowa i Victoria Jaworzno muszą o punkty walczyć na wyjazdach.

Raków czeka na Miedź i kibiców

W sobotę piłkarzy Rakowa czeka drugi z trzech meczy przed własną publicznością jakie przyjdzie rozegrać częstochowianom w przeciągu tygodnia. Po środowym zwycięstwie wszyscy mają nadzieję na podtrzymanie dobrej passy. W klubie liczą również na liczne przybycie kibiców, zwłaszcza tych najmłodszych dla których znów przygotowano moc atrakcji.

Szlagier na remis

IV-ligowe derby regionu pomiędzy częstochowską Skrą Wadrox a MKS-em Myszków zakończyły się remisem 2:2. W III lidze po raz pierwszy wiosną wygrała Victoria Częstochowa

II liga: Do trzech razy sztuka ?

Najpierw zima, a następnie żałoba narodowa sprawiły, że już dwukrotnie nie udało się zawodnikom Rakowa Częstochowa oraz Polonii Słubice stanąć naprzeciwko siebie w rundzie wiosennej. Wszystko wskazuje jednak na to, że już w środę obie drużyny będziemy mieli przyjemność oglądać na stadionie przy ul. Limanowskiego 83.
×