fbpx
czwartek, 24 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa
Strona główna Tagi Estimo Cup

Tag: Estimo Cup

Estimo Cup 2017 : wyniki turniejów finałowych w Młodzikach i Żakach

W Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej w sobotę 25 lutego rozegrane zostały 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Rywalizowały w nich drużyny Młodzików i Żaków.

„Estimo Cup 2017” – turnieje finałowe w kategorii młodzików i żaków!

W sobotę w Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej zostaną rozegrane 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Zagrają drużyny w kategoriach Młodzików i Żaków.

Połączyli eliminacje do „Estimo Cup” z turniejem o Puchar Wójta Gminy Poczesna

W sobotę 18 lutego w Hali Sportowej w Poczesnej odbyły się dwa turnieje eliminacyjne do finałów Halowych Mistrzostw Częstochowy "Estimo Cup" w kategorii Młodzik oraz Żak połączone z V edycją Pucharu Wójta Gmina Poczesna.

W Poczesnej zagrają o Puchar Wójta po raz piąty!!!

W sobotę 18 lutego 2017 roku w Poczesnej przy ul. Bankowej 7 od godziny 9:00 zostanie rozegrana V edycja halowego turnieju o Puchar Wójta Gminy Poczesna. Będzie to impreza połączona z eliminacjami Estimo Cup (turnieju Podokręgu Częstochowa) w dwóch kategoriach wiekowych Młodzik) oraz Żak.

Turnieje finałowe „Estimo Cup 2016” w kategoriach młodzików i trampkarzy

W sobotę 5 marca w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej rozegrane zostaną turnieje finałowe "Estimo Cup 2016" w kategoriach młodzików i trampkarzy. Młodzicy rozpoczną rywalizację o godz. 9:00, a trampkarze o godz. 14:00

Estimo Cup 2016 – zapisy do 10 grudnia

Podokręg Częstochowa za naszym pośrednictwem informuje, że do dnia 10 grudnia 2015 roku przyjmowane będą zgłoszenia do IV edycji Halowych Mistrzostw Podokręgu "Estimo Cup 2016".

Po weekendowe ciekawostki !!!

W II lidze padł 500-tny gol, w II grupie częstochowskiej "okręgówki" strzelili jak na razie 400 goli, a w każdym z 4-ch meczów finałowych "Estimo Cup" wyniki były po 2:0.

Wyniki Halowych Mistrzostw Podokręgu Częstochowa w piłce nożnej „Estimo Cup”

W sobotę i w niedzielę Hala Sportowa Częstochowa wypełniona była młodymi piłkarzami. Rozgrywano tam bowiem finały "Estimo Cup" - III już edycji Halowych Mistrzostw Podokręgu Częstochowa w piłce nożnej. W 4-ch kategoriach wyłoniono triumfatorów tych rozgrywek.

Estimo Cup 2015 – finałowe turnieje w 4-ch kategoriach

Przez 2 dni 28 i 29 marca w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej rozgrywane będą finałowe turnieje w 4-ch kategoriach wiekowych w tegorocznej edycji Turnieju Podokregu Częstochowa "Estimo Cup"

Estimo Cup 2015 – kolejne turnieje eliminacyjne za nami

Turnieje eliminacyjne "Estimo Cup 2015" powoli dobiegają końca. Wkrótce grono finalistów tej edycji Turnieju zorganizowanego przez Podokręg Częstochowa zostanie skompletowane.