fbpx
Strona główna Tagi Freestyle football

Tag: freestyle football

Kalina Matysiak po raz trzeci Mistrzynią Świata Freestyle Football!

W dniach 20 - 25 sierpnia w Pradze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football "Super Ball" na których pojawiło się 408 zawodników z 52 krajów. Na turnieju wystąpiła mocna reprezentacja z Polski w tym oczywiście zawodnicy ekipy R-Style i reprezentanci Częstochowy: Kalina Matysiak (Female Battles), Adrian Franc (Routine) i Piotr Bujak (Battles Pro).

Kalina Matysiak po raz drugi Mistrzynią Świata Freestyle Football !

22 lutego w Tokio odbył się turniej "DAZN World Freestyle Masters" w którym wzięło udział 16 najlepszych zawodników oraz 8 najlepszych zawodniczek Świata według rankingu Światowej Federacji Freestyle Footballu (The World Football Freestyle Association).

Kalina Matysiak Vice-mistrzynią Świata „Super Ball” 2017!

W dniach 21 - 26 sierpnia w Pradze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football "Super Ball" na które zjechało ok. 300 zawodników z ponad 50 krajów z całego Świata. Kalina na turniej jechała jako obrończyni tytułu Mistrzyni Świata z roku 2016.

Brązowy medal Kaliny Matysiak na MŚ z cyklu Red Bull Street Style 2016!

W dniach 7 - 8 listopada w Londynie odbyły się Mistrzostwa Świata Freestyle Football Red Bull Street Style 2016 w którym wzięło udział 40 zawodników. W kategorii kobiet startowało 8 najlepszych zawodniczek Świata w tym dwie Polki: Kalina Matysiak i Agnieszka Mnich, które 7 listopada walczyły w kwalifikacjach w fazie grupowej o wejście do turnieju głównego.

Kalina Matysiak Mistrzynią Świata Freestyle Football – Super Ball 2016!

W dniach 15 - 20 sierpnia w czeskim Libercu odbywały się Otwarte Mistrzostwa Świata Freestyle Football - "Super Ball", gdzie w 8 kategoriach startowało 230 zawodników z 40 krajów z całego Świata!

Mistrzowie Polski we freestyle football zrobią show podczas Piłkarskiej Gwiazdki

Z piłką potrafią zrobić prawie wszystko, a w sobotę zaprezentują swoje umiejętności. Adrian Franc i Kalina Matysiak wystąpią ze swoim programem podczas Piłkarskiej Gwiazdki! Kibice zgromadzeni w sobotę w Hali Sportowej Częstochowa zobaczą pokaz i animacje Freestyle Football w wykonaniu zawodników grupy R-Style:

Adrian Franc – Mistrzem Polski Freestyle Football kat. SHOW

Miło nam poinformować, że Mistrzem Polski Freestyle Football w kat. Show został Adrian Franc z grupy R-Style! Jest to na pewno historyczny wynik, gdyż są to I oficjalne Mistrzostwa Polski z tej kategorii inaczej zwanej "Routine" w której Adrian jest Vice-mistrzem Świata z roku 2014 oraz brązowym medalistą z roku 2015!

Dwa brązowe medale Mistrzostw Świata Football Freestyle 2015

Dwa brązowe medale Mistrzostw Świata trafiły do Częstochowy!.
Od 23 do 29 sierpnia w czeskim Libercu odbywały się największe zawody freestyle football na Świecie - Super Ball 2015!

[VIDEO] Kalina Matysiak Mistrzynią Polski Football Freestyle 2015!

16 sierpnia w Zamościu na Lubelszczyźnie odbyły się I oficjalne Mistrzostwa Polski Kobiet Football Freestyle, które zwyciężyła częstochowianka i zawodniczka grupy R-Style - Kalina Matysiak!
W zawodach wystartowały 4 najlepsze zawodniczki z kraju, na początek odbyły się eliminacje które polegały na 1 minutowym występie przed trójką sędziowską.

Mistrzostwa Polski Freestyle Football 2014 – w sobotę 22 listopada w Myszkowie

MDK w Myszkowie w najbliższą sobotę będzie gościć najlepszych zawodników freestyle football w Polsce, w dużej mierze będzie to również czołówka Światowa, gdyż Polacy należą do jednego z najlepszych krajów jeśli chodzi o sztuczki i triki z piłką nożną w stylu freestyle na Świecie.
×